Adresy (2)


Soukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online • 1 200 Kč

Psychoterapie • 1 200 Kč


Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platbu prosím proveďte pod svým jménem předem na účet: *********/****

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).


Online, Brno-střed , Praha
PhDr. Mgr. Milena Blažková

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Bankovní převod

Zkušenosti

O mně

www.milenablazkova.cz
Odpovídám nejpozději do 2h po objednání termínu z online kalendáře na váš email.Ukončené školy

 • 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)
 • 2016: Atestace v oboru Klinická psychologie - získání specializované způsobilosti
 • 2010-2012: Katedra psychologie FSS MU - prezenční magisterské studium oboru Psychoterapeutická studia
Zobrazit více

Specializace

 • klinická psychologie
 • psychoterapie

Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


1 200 Kč

Online konzultaceOnline, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena BlažkováOnline, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Ostatní služby


Online, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena BlažkováOnline, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena BlažkováOnline, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena Blažková1 200 Kč

Online konzultace


Online, Praha

1 200 Kč

PhDr. Mgr. Milena Blažková


Online, Praha

1 000 Kč

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Na terapie k Mileně chodím již přes rok a moc ráda ji doporučím dále, mně velmi pomohla hlavně svým nehodnotícím a naslouchavým přístupem. Paní doktorka je přátelská a empatická, konverzace s ní jsou nenucené a vzhledem k tomu, že dokáže navodit příjemné chápavé prostředí, nebojím se jí otevřít a probírat s ní i těžká témata. Milena je pečlivá a dochvilná, domluvené schůzky neruší a začínají vždy na čas.Žiji v zahraničí, takže pro mě jsou online terapie úplně ideální a jsem ráda za možnost popovídat si o svých pocitech s někým v rodném jazyce. Děkuji za pomoc!

P
Umístění: Online konzultace psychoterapie

Moc děkuji paní doktorce Milence Blažkové za pomoc. Ta úleva je opravdu úžasná. Paní doktorka mi pomohla srovnat myšlenky a fungovat v obyčejném životě. Ještě jednou děkuji

O
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace psychoterapie

Na paní doktorku jsem se obrátila, když jsem procházela (a ještě pořad procházím) těžkým obdobím a cítila jsem, že to sama nezvládnu a že potřebuji pomoc. A hned po první schůzce jsem věděla, že chci s paní doktorkou v sezeních pokračovat, protože umí vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se cítím komfortně. Paní doktorka je velmi empatická a naslouchavá, vím, že jí můžu důvěřovat. Vždy po sezeních mám pocit, že jakkoliv ta celá situace dopadne, s pomocí a za podpory paní doktorky to zvládnu.
Děkuji Vám za Vaši práci.

Š
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace psychoterapie

K ONLINE forme: Terapia prebieha len online. Ľudia mávajú typicky obavu, že empatia a napojenie a teda terapia nebude dosť dobre fungovať. Myslel som si to aj ja. Nakoniec sa ale ukázala terapia natoľko produktívna a úspešná, že na ňu chodím viac ako rok pravidelne. Mal som aj iných terapeutov rôznej kvality, všetkých prezenčne, ale Milena vyhovuje zo všetkých najviac aj napriek online forme.
Online má svoje ďalšie výhody: šetríte čas na dopravu, hľadanie termínu je tým výrazne viac flexibilné a nie ste obmedzení, keď potrebujete veľa cestovať. A nemusíte žiť tam, kde žije terapeut, či meniť terapeuta, keď sa niekto sťahuje.

K terapii: Gestalt. Niekoľkokrát sa stalo, že som prišiel s tým, že chcem niečo zmeniť. A časom z terapie vysvitlo, že šlo o vadné chcenie a moja skutočná potreba bola niekde inde. Začnem s predstavou, že chcem na konci niečo dosiahnuť a nakoniec zistím, že som sa mýlil a potrebujem v skutočnosti niečo úplne iné a tým sa dostávam viac k sebe, k skutočným potrebám a k vnútornému zjednocovaniu. Je to nádherné, a to nie len keď sa to deje skokovo a zlomovo v slzách. Niekedy sa to deje aj len tak mimochodom, pomaly, dlhodobo, kedy pri spätnom ohliadnutí zistím, že to, čo ma kedysi strašne trápilo kontinuálne, je už dávno marginália na periférii spomienok a že diskusiu zavialo ďalej.

K doktorke: Milena Blažková vzbudzuje dôveru, je empatická, vnímavá, kvalita jej pozornosti v čase nijak nekolíše, aspoň ako sa to javí z mojej strany. Nikdy ma do ničoho nenútila a nikdy ma za nič neodsúdila. U tohto sa na chvíľku zastavme. Nikdy ma do ničoho nenútila a nikdy ma za nič neodsúdila. Koľko vzťahov v živote máme, o ktorých môžeme povedať toto? Osobný nemám taký žiaden. Terapeutický jeden. Má to neuveriteľne silný dopad na mňa a na efektivitu terapie. Umožňuje to otvárať náročné témy. Často, čo je potrebné riešiť sú záležitosti, za ktoré sme súdení (druhými/sami sebou) a ktoré nie sú prijímané (druhými/nami samými). A na to je potrebná dôvera, atmosféra prijatia a nesúdenia. Milena vytvára tento hrejivý terapeutický rámec.

Za Milenou posielam svojich známych často. Nie všetci nutne sú tak nadšení ako ja. Z rozprávania mi prišlo, že to niekedy môže súvisieť s
- nejasným zadaním (preto odporúčam si kontinuálne ujasňovať, čo chcete riešiť, čo chcete dosiahnuť, pokojne priamo s ňou),
- neochotou sa otvoriť (čo bolí, ale nechcete o tom hovoriť nahlas)
- nekladením otázok/požiadaviek na terapeutku (niekto iba rozpráva, čo rieši, čo ho trápi a očakáva, že terapeut do toho nejak vstúpi. Myslím si, že Milena toto nerobí. Zamyslite sa preto, čo by ste chceli. Pýtajte sa o názor/radu. Milena sa vám, myslím si, nebude tlačiť do pozornosti).
- nedostatkom sedení (možno to tak nemusí byť stále, ale myslím si, že jedno dve sedenia môžu byť potrebné na "predstavenie sa", alebo teda aspoň "zákazky". Ja som prvé dva spotreboval len na vysypanie kontextu, lebo som cítil, že to tak potrebujem. Ale už aj spôsob, akým počúvala a prípadne uistila, bol veľmi nápomocný).

Milena a jej terapeutický prístup mi nesmierne sadol, chodím k nej rok a za ten čas sme otvorili veľa tém a mnohé z nich aj úplne zatvorili k môjmu prospechu a mnohé posunuli ďaleko vpred. Oblasti, ktoré sme adresovali a (vy)liečili sú vzťahy (partnerské, pracovné, rodinné), sebaprijatie, sebaporozumenie, sebavedomie, úzkosti, panika, emocionálna kontrola.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Terapie jsou vždy velmi příjemné, paní doktorka vždy dokáže přesně odhadnout, co se nejvíce hodí v daný moment říci nebo neříci. V mém případě se nejedná o nějaké větší úkolování, ale spíše navigování skrze to, co já zažívám a vnímám. Rozhodně mám pocit, že jsem udělala velký pokrok, hlavně v uvědomování si toho, co dělám a proč to dělám, ale i co vlastně dělat dále.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace psychoterapie

Moc milá terapeutka, jsem ráda, že jsem ji potkala. Moje terapie jsou online, což mi vyhovuje. Jejích služeb využívám již několik měsíců a jsem stále spokojená s výsledky

J
Umístění: PhDr. Mgr. Milena Blažková psychologické poradenství

K paní doktorce chodím něco málo přes rok a postupně k ní deleguju i svoje kamarády. Má velmi citlivý a empatcický přístup, člověk nikdy není do ničeho nucen ale pokud se rozhodone že už ho nebaví brát si ibalgin na bolest hlavy ale chce zjistit proč ho ta hlava bolí, pani doktorka je vždy připravena. Na druhou stranu chápu že některým lidem více vyhovuje pokud je na ně terapeut "tvrdší", dává jim domácí úkoly a táhá je z komrortní zóny. To paní doktorka (aspoň mně) určitě nedělá.

Pak je tu pár věcí který by u terapeutů měli být vždy ale nejsou a tak je dobré to zmínit. Paní doktorka je vždy otevřená a nesoudí! Takže můžete o svém problému skutečně mluvit, i když má třeba kořeny někde, kde se za to stydíme.

Snad mi to paní doktorka odpustí ale občas se sejdeme s kamarádkou co také využívá jejich služeb a říkáme si že "Milča je fakt super".

R
Umístění: Online konzultace psychoterapie

K pani doktorke Blažkovej chodím už viac než rok. Mal som problémy s úzkosťami a deprosiou. Pani doktorka mi pomohla pochopiť odkiaľ moje problémy pramenia, naučila ma im porozumieť a racionálne zhodnotiť.
Kvalita môjho života sa razantne zlepšila. Môžem iba doporučiť.

A
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace psychoterapie

Paní doktorku mohu doporučit všema deseti. Rozhovory jsou vždy příjemné i milé, samozřejmě dochází i na nepříjemná témata, ale po terapii mám vždy pocit, že vše lze zvládnout a terapie mi dodávají sílu a nadhled. Výsledky jsem pozorovala již po krátké době (mám srovnání s jiným terapeutem).

L
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Rozhodně doporučuji konzultace s paní doktorkou. Velmi oceňuji empatii, lidský přístup a umění naslouchat. Spolupráce je pro mě velmi přínosná a pomáhá mi na sobě pracovat ve všech rovinách.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, když jsem doma, tak se cítím velmi nervózně, ačkoliv si myslím, že nemám být z čeho nervózní. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je možné nějak vysvětlit. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
ano, myslím si, že vysvětlení to určitě má, jen bych potřebovala více informací. Např. jestli je to něco ve Vašem životě nového, kdy to začalo, s čím se aktuálně v životě potkáte, jestli se dějí nějaké změny ve Vašem životě atd. Pokud by se nenašly žádné psychické příčiny, dalo by se pátrat dál somatickými vyšetřeními. Jistě bych Vám ale doporučila zkonzultovat Váš stav s klinickým psychologem, psychiatrem, nebo alespoň s praktickým lékařem.

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Dobrý den, mám prosbu. Poslední měsíc mívám zvláštní stavy. Bezdůvodně se rozbrečím a snadno mě něco urazí. Můj den probíhá tak, že mám chvilku radost a dobrou a pak už jen tu špatnou. Nemám důvod cítit se špatně. Chodím na brigádu, úspěšně jsem odmaturovala, přijali mě na vysokou a mám milujícího přítele. Půlroku beru antikoncepci, tak si říkám, jestli to není z toho. Navíc mojí mamince zjistili, že má rakovinu, tak možná to na mě dolehlo…. Prosila bych o radu. Nechci k psychologovi…

Dobrý den, píšete, že nemáte důvod cítit se špatně. Často však i přes objektivně velmi dobře fungující prostředí okolo nás se může dít něco uvnitř nás, co je pro nás hůře zachytitelné a může se podílet na různých pocitech, kterým nerozumíme. S těmito hlubšími, resp. ne tak zřejmými důvody by Vám mohl pomoci rozhovor právě s psychologem, psychoterapeutem, kde byste si mohla některé věci více uvědomit. To, že Vaší mamince zjistili rakovinu, na Vás může mít samozřejmě významný vliv a pobavit se o tom s nezaujatým odborníkem by Vám mohlo také pomoci nebo alespoň v stávající situaci podpořit. Pokud s psychologem mluvit nechcete, výkyvy nálad jsou pro Vás v běžném životě zatěžující a myslíte si, že za to může hormonální antikoncepce, tak se zkuste poradit na výměně typu antikoncepce (jiné hormonální složení) s Vaším gynekologem. Pokud by potíže přetrvávaly, tak pak se poradit s praktickým lékařem. Domnívám se však, že Vám i jiné lékařské odbornosti psychologa nakonec doporučí.

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

www.milenablazkova.cz
Odpovídám nejpozději do 2h po objednání termínu z online kalendáře na váš email.Ukončené školy

 • 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)
 • 2016: Atestace v oboru Klinická psychologie - získání specializované způsobilosti
 • 2010-2012: Katedra psychologie FSS MU - prezenční magisterské studium oboru Psychoterapeutická studia
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

 • klinická psychologie
 • psychoterapie

Stáže

 • 2011-2021: FN Brno Psychiatrická klinika (klinická psycholožka)
 • od 2/2018: Lékařská fakulta - Ústav psychologie a psychosomatiky (odborná asistentka)
 • 11-12/2009: Psychiatrické centrum Praha (PCP) - Denní psychoterapeutický stacionář (7týdenní stáž, cca 200 hodin)
Zobrazit více

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (3)