Konzultace online • 1 300 Kč

Psychoterapie • 1 300 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platbu prosím proveďte pod svým jménem předem na účet: *********/****

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Online, Brno-střed, Praha

Bankovní převod

Brno

Ostrava

Mgr. Milena Blažková - konzultace online
Olomouc

www.milenablazkova.cz
Pracuji pouze ONLINE.
Odpovídám nejpozději do 2h po objednání termínu z online kalendáře na váš email.
STOR...

Ukončené školy

• 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)
  • 2016: Atestace v oboru Klinická psychologie - získání specializované způsobilosti
  • 2010-2012: Katedra psychologie FSS MU - prezenční magisterské studium oboru Psychoterapeutická studia

• klinická psychologie

Olomouc

Mgr. Milena Blažková - konzultace online

Online konzultace

Umístění: Online konzultace Konzultace online

S paní doktorkou jsem byl velmi spokojen, její empatický přístup a schopnost porozumění mým problémům mi pomohl najít mojí sebedůvěru a lépe se vyznat ve svých pocitech. Paní doktorka byla vždy na naše sezení připravena a komunikace s ní byla velmi příjemná.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní doktorka je skutečný profík, zároveň je její přístup hluboce lidský. Moc se mi líbil způsob, jakým jsme se uměly podívat na problémy, které jsem řešila - s nadhledem a pochopením (avšak nejen z mého pohledu, ale i z pohledu ostatních lidí). Moc mi pomohlo, že jsme díky paní doktorce dokázala lépe pochopit také druhou stranu.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

S paní doktorkou jsme se scházely asi rok a půl. Díky ní jsem teď spokojenější, a to zejména sama se sebou. Naučila mě lépe vnímat samu sebe a nesoustředit se jen na představy o tom, jaká bych měla být. Našim schůzkám nijak neubralo, že se konaly online. Když budu v nějaké složité životní situaci, znovu se na ni obrátím, jestli by mi pomohla ji zpracovat.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Na terapie k Mileně chodím již přes rok a moc ráda ji doporučím dále, mně velmi pomohla hlavně svým nehodnotícím a naslouchavým přístupem. Paní doktorka je přátelská a empatická, konverzace s ní jsou nenucené a vzhledem k tomu, že dokáže navodit příjemné chápavé prostředí, nebojím se jí otevřít a probírat s ní i těžká témata. Milena je pečlivá a dochvilná, domluvené schůzky neruší a začínají vždy na čas.Žiji v zahraničí, takže pro mě jsou online terapie úplně ideální a jsem ráda za možnost popovídat si o svých pocitech s někým v rodném jazyce. Děkuji za pomoc!

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Moc děkuji paní doktorce Milence Blažkové za pomoc. Ta úleva je opravdu úžasná. Paní doktorka mi pomohla srovnat myšlenky a fungovat v obyčejném životě. Ještě jednou děkuji

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Na paní doktorku jsem se obrátila, když jsem procházela (a ještě pořad procházím) těžkým obdobím a cítila jsem, že to sama nezvládnu a že potřebuji pomoc. A hned po první schůzce jsem věděla, že chci s paní doktorkou v sezeních pokračovat, protože umí vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se cítím komfortně. Paní doktorka je velmi empatická a naslouchavá, vím, že jí můžu důvěřovat. Vždy po sezeních mám pocit, že jakkoliv ta celá situace dopadne, s pomocí a za podpory paní doktorky to zvládnu.
Děkuji Vám za Vaši práci.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

K ONLINE forme: Terapia prebieha len online. Ľudia mávajú typicky obavu, že empatia a napojenie a teda terapia nebude dosť dobre fungovať. Myslel som si to aj ja. Nakoniec sa ale ukázala terapia natoľko produktívna a úspešná, že na ňu chodím viac ako rok pravidelne. Mal som aj iných terapeutov rôznej kvality, všetkých prezenčne, ale Milena vyhovuje zo všetkých najviac aj napriek online forme.
Online má svoje ďalšie výhody: šetríte čas na dopravu, hľadanie termínu je tým výrazne viac flexibilné a nie ste obmedzení, keď potrebujete veľa cestovať. A nemusíte žiť tam, kde žije terapeut, či meniť terapeuta, keď sa niekto sťahuje.

K terapii: Gestalt. Niekoľkokrát sa stalo, že som prišiel s tým, že chcem niečo zmeniť. A časom z terapie vysvitlo, že šlo o vadné chcenie a moja skutočná potreba bola niekde inde. Začnem s predstavou, že chcem na konci niečo dosiahnuť a nakoniec zistím, že som sa mýlil a potrebujem v skutočnosti niečo úplne iné a tým sa dostávam viac k sebe, k skutočným potrebám a k vnútornému zjednocovaniu. Je to nádherné, a to nie len keď sa to deje skokovo a zlomovo v slzách. Niekedy sa to deje aj len tak mimochodom, pomaly, dlhodobo, kedy pri spätnom ohliadnutí zistím, že to, čo ma kedysi strašne trápilo kontinuálne, je už dávno marginália na periférii spomienok a že diskusiu zavialo ďalej.

K doktorke: Milena Blažková vzbudzuje dôveru, je empatická, vnímavá, kvalita jej pozornosti v čase nijak nekolíše, aspoň ako sa to javí z mojej strany. Nikdy ma do ničoho nenútila a nikdy ma za nič neodsúdila. U tohto sa na chvíľku zastavme. Nikdy ma do ničoho nenútila a nikdy ma za nič neodsúdila. Koľko vzťahov v živote máme, o ktorých môžeme povedať toto? Osobný nemám taký žiaden. Terapeutický jeden. Má to neuveriteľne silný dopad na mňa a na efektivitu terapie. Umožňuje to otvárať náročné témy. Často, čo je potrebné riešiť sú záležitosti, za ktoré sme súdení (druhými/sami sebou) a ktoré nie sú prijímané (druhými/nami samými). A na to je potrebná dôvera, atmosféra prijatia a nesúdenia. Milena vytvára tento hrejivý terapeutický rámec.

Za Milenou posielam svojich známych často. Nie všetci nutne sú tak nadšení ako ja. Z rozprávania mi prišlo, že to niekedy môže súvisieť s
- nejasným zadaním (preto odporúčam si kontinuálne ujasňovať, čo chcete riešiť, čo chcete dosiahnuť, pokojne priamo s ňou),
- neochotou sa otvoriť (čo bolí, ale nechcete o tom hovoriť nahlas)
- nekladením otázok/požiadaviek na terapeutku (niekto iba rozpráva, čo rieši, čo ho trápi a očakáva, že terapeut do toho nejak vstúpi. Myslím si, že Milena toto nerobí. Zamyslite sa preto, čo by ste chceli. Pýtajte sa o názor/radu. Milena sa vám, myslím si, nebude tlačiť do pozornosti).
- nedostatkom sedení (možno to tak nemusí byť stále, ale myslím si, že jedno dve sedenia môžu byť potrebné na "predstavenie sa", alebo teda aspoň "zákazky". Ja som prvé dva spotreboval len na vysypanie kontextu, lebo som cítil, že to tak potrebujem. Ale už aj spôsob, akým počúvala a prípadne uistila, bol veľmi nápomocný).

Milena a jej terapeutický prístup mi nesmierne sadol, chodím k nej rok a za ten čas sme otvorili veľa tém a mnohé z nich aj úplne zatvorili k môjmu prospechu a mnohé posunuli ďaleko vpred. Oblasti, ktoré sme adresovali a (vy)liečili sú vzťahy (partnerské, pracovné, rodinné), sebaprijatie, sebaporozumenie, sebavedomie, úzkosti, panika, emocionálna kontrola.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Terapie jsou vždy velmi příjemné, paní doktorka vždy dokáže přesně odhadnout, co se nejvíce hodí v daný moment říci nebo neříci. V mém případě se nejedná o nějaké větší úkolování, ale spíše navigování skrze to, co já zažívám a vnímám. Rozhodně mám pocit, že jsem udělala velký pokrok, hlavně v uvědomování si toho, co dělám a proč to dělám, ale i co vlastně dělat dále.

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Moc milá terapeutka, jsem ráda, že jsem ji potkala. Moje terapie jsou online, což mi vyhovuje. Jejích služeb využívám již několik měsíců a jsem stále spokojená s výsledky

Umístění: PhDr. Mgr. Milena Blažková psychologické poradenství

K paní doktorce chodím něco málo přes rok a postupně k ní deleguju i svoje kamarády. Má velmi citlivý a empatcický přístup, člověk nikdy není do ničeho nucen ale pokud se rozhodone že už ho nebaví brát si ibalgin na bolest hlavy ale chce zjistit proč ho ta hlava bolí, pani doktorka je vždy připravena. Na druhou stranu chápu že některým lidem více vyhovuje pokud je na ně terapeut "tvrdší", dává jim domácí úkoly a táhá je z komrortní zóny. To paní doktorka (aspoň mně) určitě nedělá.

Pak je tu pár věcí který by u terapeutů měli být vždy ale nejsou a tak je dobré to zmínit. Paní doktorka je vždy otevřená a nesoudí! Takže můžete o svém problému skutečně mluvit, i když má třeba kořeny někde, kde se za to stydíme.

Snad mi to paní doktorka odpustí ale občas se sejdeme s kamarádkou co také využívá jejich služeb a říkáme si že "Milča je fakt super".

www.milenablazkova.cz
Pracuji pouze ONLINE.
STOR...

Ukončené školy

• 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)

Ceny ZnamyLekar.cz

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Stáže

• 2011-2021: FN Brno Psychiatrická klinika (klinická psycholožka)
  • od 2/2018: Lékařská fakulta - Ústav psychologie a psychosomatiky (odborná asistentka)
  • 11-12/2009: Psychiatrické centrum Praha (PCP) - Denní psychoterapeutický stacionář (7týdenní stáž, cca 200 hodin)

Certifikáty

Fotografie