Konzultace online • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platbu prosím proveďte pod svým jménem předem na účet: *********/****

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Online, Brno-střed, Brno

Bankovní převod

www.milenablazkova.cz

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)
  • 2016: Atestace v oboru Klinická psychologie - získání specializované způsobilosti
  • 2010-2012: Katedra psychologie FSS MU - prezenční magisterské studium oboru Psychoterapeutická studia

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Online konzultace

1 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

U paní doktorky jsem byla jako úplný nováček. Nikdy jsem s psychologem nemluvila a musím říct, že jsem měla velké obavy, otevřít se cizímu člověku a mluvit o svých "démonech", ale hned po první větě ve mě paní doktorka vzbudila důvěru a velmi dobře se mi s ní povídalo. Těším se na další návštěvu.

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Děkuju Vám moc, taková zpětná vazba je pro mě velmi cenná, vážím si toho. Jsem ráda, že se Vám podařilo důvěřovat a díky tomu se i otevřít. To je základ úspěchu;-). Děkuju.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, když jsem doma, tak se cítím velmi nervózně, ačkoliv si myslím, že nemám být z čeho nervózní. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je možné nějak vysvětlit. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
ano, myslím si, že vysvětlení to určitě má, jen bych potřebovala více informací. Např. jestli je to něco ve Vašem životě nového, kdy to začalo, s čím se aktuálně v životě potkáte, jestli se dějí nějaké změny ve Vašem životě atd. Pokud by se nenašly žádné psychické příčiny, dalo by se pátrat dál somatickými vyšetřeními. Jistě bych Vám ale doporučila zkonzultovat Váš stav s klinickým psychologem, psychiatrem, nebo alespoň s praktickým lékařem.

PhDr. Mgr. Milena Blažková

Dobrý den, mám prosbu. Poslední měsíc mívám zvláštní stavy. Bezdůvodně se rozbrečím a snadno mě něco urazí. Můj den probíhá tak, že mám chvilku radost a dobrou a pak už jen tu špatnou. Nemám důvod cítit se špatně. Chodím na brigádu, úspěšně jsem odmaturovala, přijali mě na vysokou a mám milujícího přítele. Půlroku beru antikoncepci, tak si říkám, jestli to není z toho. Navíc mojí mamince zjistili, že má rakovinu, tak možná to na mě dolehlo…. Prosila bych o radu. Nechci k psychologovi…

Dobrý den, píšete, že nemáte důvod cítit se špatně. Často však i přes objektivně velmi dobře fungující prostředí okolo nás se může dít něco uvnitř nás, co je pro nás hůře zachytitelné a může se podílet na různých pocitech, kterým nerozumíme. S těmito hlubšími, resp. ne tak zřejmými důvody by Vám mohl pomoci rozhovor právě s psychologem, psychoterapeutem, kde byste si mohla některé věci více uvědomit. To, že Vaší mamince zjistili rakovinu, na Vás může mít samozřejmě významný vliv a pobavit se o tom s nezaujatým odborníkem by Vám mohlo také pomoci nebo alespoň v stávající situaci podpořit. Pokud s psychologem mluvit nechcete, výkyvy nálad jsou pro Vás v běžném životě zatěžující a myslíte si, že za to může hormonální antikoncepce, tak se zkuste poradit na výměně typu antikoncepce (jiné hormonální složení) s Vaším gynekologem. Pokud by potíže přetrvávaly, tak pak se poradit s praktickým lékařem. Domnívám se však, že Vám i jiné lékařské odbornosti psychologa nakonec doporučí.

www.milenablazkova.cz

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• 2013-2017: Výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialog - CZ GPTI)

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Stáže

• 2011-2021: FN Brno Psychiatrická klinika (klinická psycholožka)
  • od 2/2018: Lékařská fakulta - Ústav psychologie a psychosomatiky (odborná asistentka)
  • 11-12/2009: Psychiatrické centrum Praha (PCP) - Denní psychoterapeutický stacionář (7týdenní stáž, cca 200 hodin)

Certifikáty

Fotografie