Stomatologická ordinace
Františka Křížka 22/683, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Na volny termin jsem cekal skoro mesic a sdelil zubarce pri objednavani se jasne pozadavek na opravu konkretniho zubu.Po temer mesici cekani mi doktorka na miste rekla, ze ma cas jen na preventivni prohlidku, ze tam zadnou opravu zubu u me psanou nema.Musim se pry preobednat ( = cekat dalsich x tydnu).Poslala me na RTG, ktery je sice ve vedlejsi ordinaci, ale ma ordinacni hodiny jen 2x do tydne a jen 3h a hlavne mimo ordinacni hodiny pani doktorky.Kdyz jsem tam prisel, tak meli na RTG zavreno a na webu polikliniky info o tom zadne nebylo = zbytecna cesta a ztrata casu pro me a dalsi nastvani.Po preventivni prohlidce, kdy bylo jasne, ze tam bude vice prace, mi doktorka ani na mou prosbu nedala zadny dalsi termin navicPusobilo to na me tak, ze o me nestoji jako o pacienta ani o me penize za sluzby, jinak si to neumim vysvetlit.Takze za mesic 5 navstev zdravotnickeho zarizeni, 2 mesice od prvniho hovoru pryc a zadny zub opraveny.Na to nemam ani cas ani chut.Spletl jsem si den a doktorku nenapadlo se podivat na dalsi dny, zda me tam nahodou nema. :-).Takze to vypadalo tak, ze budu cekat dalsi mesic na "nic" a to me rozladilo tak, ze jsem rekl, ze na to kaslu a jdu jinam.Nahradni termin, podmineny omluvou z me strany jsem po zvazeni vsech okolnosti odmitnul.Vse ma sve meze.Musel jsem jit tentyz den jinam.Sice to bylo drazssi, ale termin za 2h od zavolani a za hodinu vyreseno i s RTG a prace a vysledek vynikajici.Absence zdravotni sestry take neni idealni.Takze za me tuto zubarku nedoporucuji.

Umístění: Stomatologická ordinace Paradontoza

Paní doktorka je příjemná, skvělá, odborník na svém místě,vždy najde nejlepší řešení, mohu jen doporučit!!

Ř

Paní doktorka je vynikající po lidské i odborné stránce. Jsem jejím pacientem mnoho let, je pečlivá, navrhuje vždy optimální řešení při prevenci i léčbě. Doktorčina vstřícnost k řešení nenadálých situací s mým chrupem mě přesvědčuje, že mám ,, svou" skvělou a odpovědnou doktorku na zuby.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, docházím do její ordinace několik let. Pokud mám nějaký problém včas ho odhalí a vždy dobře ošetří.

vynikající

Výborná zubní lékařka, ke které chodíme už mnoho let. Mnohokrát mě už zbavila problémů na velmi špatně přístupných místech (kazy na křivě narostlých osmičkách - jinej by to už dávno vytrhnul). Šikovná, umí poradit i vhodnou prevenci. Je ochotna naslouchat názorům a přáním pacienta, do ničeho vás netlačí, probere s vámi co se bude dít. Fakt velmi dobrá.

Velice ochotná a vstřícná lékařka a odborník na svém místě. A že je dnes problém sehnat dobrého lékaře.

Velmi zkušená a odpovědná lékařka.