MD Stomatologie - MUDr. Matěj Dufek
Norská 1253/4, Praha

Umístění: MD Stomatologie - MUDr. Matěj Dufek Jiný

Profesionální a precizní zubní lékař, který vše podrobně vysvětlí. On i sestřička mají příjemné vystupování a osvěžující smysl pro humor. V ordinaci je vždy čisto. Dokonce i děti se k němu těší. Umožňuje i platby kartou.

Ž
Umístění: MD Stomatologie - MUDr. Matěj Dufek Jiný

Vyhledal jsem tohoto stomatologa před sedmi lety. Jsem velice spokojen s léčbou a nyní i prevencí. Děkuji

Umístění: MD Stomatologie - MUDr. Matěj Dufek

Zubar, ktery me zbavil letite fobie z navstevy zubni ordinace. Se "sestrickou" jsou oba perfektni, mili, vstricni, osetreni precizni a bezbolestne. Jediny problem mam, a to se behem osetrovani nesmat, protoze jsou taky velmi vtipni. Za me spicka. ????

Umístění: MD Stomatologie - MUDr. Matěj Dufek

Profesionální přístup, příjemné prostředí, ve kterém hraje i hudba a člověk zapomene na bolest. Každý zákrok je pečlivě vysvětlen. Určitě doporučuji.

Perfektní, moderní vybavení, mám u něj cca. 30 návštěv (z důvodu diletantství jiných zubařů) - zuby zachráněny. Po jeho zásazích už nemám 2 roky téměř žádný problém. Jeho práce je šetrná, velmi kvalitní a precizní.

C

Prijemny, profesionalni, vstricny a vzdy usmevavy stomatolog, co vic si prat. Z ordinace odchazim spokojena a tesim se na priste :)

Veľmi šikovný a príjemný lekár. Už sa konečne nemusím báť chodiť k zubárovi, vždy je to tam bezbolestné a človek odtiaľ odchádza s dobrou náladou :) Veľmi odporúčam

Velice sikovny mlady lekar, skvelý osobní přístup, dobre ceny a hlavne pečlivost. Vrele doporucuji, ostatne poprve v zivote se mi stalo, ze bych behem zakroku usnul na kresle, protoze je vse vzdy naprosto bezbolestne!