Martina Rosická, endokrinolog Praha

MUDr. Martina Rosická

Endokrinolog, Internista Více

Třeboňská 530/4, Praha
ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Promovala s vyznamenáním na 1. LF UK v roce 2000. Od té doby pracovala jako sekundární lékařka na III. interní klinice VFN, na lůžkových odděleních i ...

• Menstruační poruchy
  • Onemocnění štítné žlázy
  • Osteoporóza

• endokrinologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Třeboňská 530/4, Praha

od 500 kč

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Názory

Umístění: ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství Jiný

Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji.

Příjemné prostředí,sympatická,ochotná paní doktorka i sestřička,rychlé vyšetření.Jsem ráda,že jsem narazila na ně.

Jako jediná ze všech mi dokázala pomoci a to jsem navštívila již hodně "odborníků". Vděčím jí za to, že se konečně vyléčím a budu mít děti. Je úžasná.

K paní doktorce chodím téměř s radostí a nebojím se už po cestě do ordinace jako u jiných doktorů. Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a dokáže vše v klidu a srozumitelně vysvětlit. Plusem je moc příjemné prostředí ordinace, ochotná sestřička i krátká čekací doba v ordinaci. Určitě doporučuji.

Velice pecliva, prijemna doktorka. Take pusobi na me dojmem, ze je profesjonalni a vi co dela. Necekam dlouho v cekarne. Sestricka take moc prijemna, vzdy se usmeva Ordinace je dobre vybavena.

Já jsem velmi spokojená, milá a sympatická doktorka. Působí na mě dojmem, že ví co dělá, je pečlivá a vstřícná. Jsem ráda, že jsem na tuto doktorku narazila.

• Menstruační poruchy
  • Onemocnění štítné žlázy