Třeboňská 530/4, Praha
ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství (mapa)

Výživové poradenství • od 500 kč

Promovala s vyznamenáním na 1. LF UK v roce 2000. Od té doby pracovala jako sekundární lékařka na III. interní klinice VFN, na lůžkových odděleních i ...

• menstruační poruchy
  • onemocnění štítné žlázy
  • osteoporóza

Výživové poradenství

Třeboňská 530/4, Praha

od 500 kč

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Jako jediná ze všech mi dokázala pomoci a to jsem navštívila již hodně "odborníků". Vděčím jí za to, že se konečně vyléčím a budu mít děti. Je úžasná.

K paní doktorce chodím téměř s radostí a nebojím se už po cestě do ordinace jako u jiných doktorů. Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a dokáže vše v klidu a srozumitelně vysvětlit. Plusem je moc příjemné prostředí ordinace, ochotná sestřička i krátká čekací doba v ordinaci. Určitě doporučuji.

Velice pecliva, prijemna doktorka. Take pusobi na me dojmem, ze je profesjonalni a vi co dela. Necekam dlouho v cekarne. Sestricka take moc prijemna, vzdy se usmeva Ordinace je dobre vybavena.

Já jsem velmi spokojená, milá a sympatická doktorka. Působí na mě dojmem, že ví co dělá, je pečlivá a vstřícná. Jsem ráda, že jsem na tuto doktorku narazila.

• menstruační poruchy
  • onemocnění štítné žlázy