Adresa

Brožíkova 6, Praha
Ortopedická ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ordinace Lékařská péče.

Pokud jste pojištěny u zdravotní pojišťovny se kterou sice pan doktor smlouvu má, ale která mu neplatí podle jeho představ, dá vám to velmi jasně najevo, že dokud ji nezměníte, nejste vítán. Jeho sestra navíc bere telefony, jen když má na to chuť a když vidí blikající kontrolku, zvonkem se neobtěžuje. Jinak jeho odbornou způsobilost nemohu posoudit, protože k jiným ortopedům nechodím a nemám možnost srovnání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tento člověk opravdu velmi dobře rozumí svojí profesi. Myslel jsem si že k němu jdu s komplikovaným problémem, ale pan doktor měl přesné a rychlé řešení asi za minuty.


Ověřeny pacient

Pan doktor je pravděpodobně odborník (neměla jsem možnost posoudit), ale pokud jde o přístup k pacientům jeho i sestry, byli jsme velmi nespokojeni. V ordinaci jsme s dcerou strávily necelých 7 minut, rozhovor probíhal v letu během vyšetření (já ve stoje, pan doktor sedící) a že by jeho přístup k sedmiletému dítěti byl nějak vstřícný nebo dokonce laskavý opravdu nemůžu říct. A to, aby se pan doktor s námi přivítal a na závěr řekl na shledanou už by byl opravdový luxus. Sestra velmi neochotná, nepříjemná, přestože do telefonu zněla poměrně přívětivě. Chcete-li mít tedy vyšetření během pár minut v rychlosti vyřízené, nepotřebujete v ordinaci alespoň chvíli posedět a o svém problému pohovořit a nepotřebujete od sestry nic víc než orazítkovat zprávu, pak možná budete stejně spokojeni stejně, jako hodnotitelé přede mnou (ostatně díky jejich hodnocení jsem se k panu doktorovi objednala). Můj dojem je však velmi negativní a k panu doktorovi už nikdy více nepůjdeme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan Jeřábek je velmi příjemný člověk který vám v co nejkratší době dokáže udělat co nejpřesnější diagnozu s co nejefektivnějším léčením označuji ho tedy za skutečného odborníka v oboru neboť mě osobně dokázal pomoci tam kde jiní ne. Jediný problém se kterým právě momentálně bojuji je to že je velice obtížné se mu dovolat a spojit se sním jinak než osobně to ale nic nemění na jeho vysokých lékařských kvalitách


J
Ověřeny pacient

Výborný lékař, vysvětlí problém i řešení, ochotně pomůže.


C
Ověřeny pacient

Vynikající a příjemný ortoped.


Ověřeny pacient

Pana doktora mám velice ráda,je skutečným odborníkem ve svém oboru.
Vřele všem doporučuji!


Výborný pan doktor. Snaží se okamžitě odstranit problém, na rozdíl od jiných mi vždy s ortopedickými problémy pomohl.


Ověřeny pacient

S pane doktorem jsem velmi spokojená. Můžu jenom doporučit.
Zuzana Karelová


Milý a velmi pečlivý pan doktor, odborník na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti