Martin Dlouhý, ortoped Praha

MUDr. Martin Dlouhý

Ortoped Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Milíčova 1/413, Praha
Soukromá ortopedická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

S panem doktorem jsem spokojená. Akutní bolest v kyčli, kterou mi zaléčil prášky, nikoliv injekcemi. Byl nápomocný i po telefonu. Doporučuji.


E
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

k panu doktorovi docházím nepravidelně léta. Vždycky s úspěchem. Moc toho nenamluví ale moje ortopedické bolesti vždycky dokázal velmi rychle opravit. Včetně zánětu obou chodidel s patními ostruhami-to jediné nějakou dobu trvalo ale je to 5 let pryč a nevrací se. Takže doporučuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

Pan doktor Dlouhý je pěkně bezcitný. Když se vám "poštěstí", že se vám v životě díky stresu a jiným nepříjemnostem nahromadí více neduhů za sebou, dá vám jasně najevo, že ho obtěžujete častými návštěvami. Mně recitoval naštvaně z počítače před sebou celou moji anamnézu zpětně snad až do roku 2018, s čím vším, že jsem u něj už letos a loni byl, a že "na můj věk se mnou je každou chvíli něco v nepořádku"(!). A to vše spustil na můj slušný dotaz, zda netuší proč se mi poslední problém s pohybovým aparátem stal, když přes covidová omezení ani nesportuji a svaly nijak nenamáhám. Očekával jsem erudovaný profesionální názor, či odhad, namísto toho mi pan doktor potupně vyčinil, snad aby ve mě vyvolal pocity viny tím, že mi předhazuje, jaký jsem "na můj věk" na huntě a s čím vším k ním neustále lezu.


J
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, snaží se pomoci a najít řešení. Má zkušenosti, praxi a zájem o pacienta.


J
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

Měla jsem problém s pohybem končetiny. Dostala jsem předepsány rehabilitace, které mi (až zázračně) pomohly. Jsem ráda, že jsem k němu šla. Mohu určitě doporučit.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Výrůstek na patě

Bohužel mám stejnou zkušenost, rázová vlna, kterou již za nesmyslnou považovala lékařka na sonu, ale jelikož mi bylo vysvětleno dr. Dlouhým, že tomu vůbec nerozumí, dochodila jsem ji. Investice 4000,-, po roce operace, jelikož rázová vlna v mém případě, byl opravdu nesmysl. Což ale pana doktora Dlouhého nezajímá, protože on ví vše nejlépe.


S
Ověřeny pacient

U MUDR.Dlouhého M. jsem byl opakovaně. Pro bolesti v koleně, veliké bolesti. Elektroléčba a obstřik. Žádné zlepšení. Našel jsem si soukromého ortopéda, dvakrát zlomený meniskus , dále zlomenina lat.plata v centrální části. Bude mně v Berouně operovat.


Y
Ověřeny pacient

Velice mne tento pan doktor zklamal, měla jsem výrůstky na patě, pan doktor mi bez rtg naordinoval pět rázových vln celkem jsem zaplatila 3000Kč.Vůbec mi to nepomohlo, obrátila jsem se na jiné dva ortopedy a ti mi řekli,že jediné řešení je operace, že žádné rázové vlny mi nemohly pomoci. Jsem nyní po operaci rok , operoval mne prof. Dungl, hrozila mi ruptura achillovy šlachy.Napsala jsem toto panu doktorovi Dlouhému, že jsem zbytečně vyhodila 3000Kč. Odepsal mi, že není pro operace, ale pro rázové vlny. Tak ať si každý udělá svůj úsudek.


B
Ověřeny pacient

Hned na začátku mi bylo divné, že odmítl zprávy od lékařů kteří mě léčili před ním. Vyšetření se mi zdálo dost odbyté, všichni lékaři před ním mě prohlíželi mnohem pečlivěji. Následovala nabídka pro mě dost drahé léčby kterou jsem absolvovala, stav se trochu zlepšil. Přístup velmi chladný, na některé otázky mi vůbec neodpověděl , jako bych tam snad ani nebyla.


M
Ověřeny pacient

Špatná zkušenost, nezájem, neochota cokoli vysvětlit, v první fázi rehabilitace nevím čeho, ze zobrazovací techniky použit pouze RTG a konečné řešení dle pana doktora je diagnoza s otazníkem a aplikace injekce, která problém nevyřeší, mezitím se stav stále horší. Jediné řešení v tomto případě: navštívit skutečně kvalitního ortopeda, za kterého MUDr. Dlouhého nemohu považovat ani omylem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti