Soukromá ortopedická ordinace
Milíčova 1/413, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

U dr. Dlouhého jsem byla několikrát s různými problémy (páteř, koleno, zápěstí) -- ani jednou mi nepomohl. Vždycky nabídl, že mi dá injekci, což jsem nechtěla. Na to předepsal léky proti bolesti. Když se doptávám, co to je, co se stalo, jestli bychom neměli udělat např. snímek kolena, odpovídá, že těžko říct, co to je. Nikdy mě pořádně ani nevyšetřil. Hrůza. Navíc na každého pacienta má přesně 15 minut, plus občas přijde někdo urgentně, takže reálně se vám věnuje max. 10 minut, což samozřejmě nestačí na vyšetření, o holistickém přístupu nemluvě.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

Pan doktor Dlouhý mi již v průběhu několika let pomohl, nejdříve s ramenem (laparoskopická operace), potom s tenisovým loktem a také s bolestí zad. Opravdový profesionál s lidským přístupem. The best orthopedist ever. I recommend.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

S panem doktorem jsem spokojená. Akutní bolest v kyčli, kterou mi zaléčil prášky, nikoliv injekcemi. Byl nápomocný i po telefonu. Doporučuji.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

k panu doktorovi docházím nepravidelně léta. Vždycky s úspěchem. Moc toho nenamluví ale moje ortopedické bolesti vždycky dokázal velmi rychle opravit. Včetně zánětu obou chodidel s patními ostruhami-to jediné nějakou dobu trvalo ale je to 5 let pryč a nevrací se. Takže doporučuji.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

Pan doktor Dlouhý je pěkně bezcitný. Když se vám "poštěstí", že se vám v životě díky stresu a jiným nepříjemnostem nahromadí více neduhů za sebou, dá vám jasně najevo, že ho obtěžujete častými návštěvami. Mně recitoval naštvaně z počítače před sebou celou moji anamnézu zpětně snad až do roku 2018, s čím vším, že jsem u něj už letos a loni byl, a že "na můj věk se mnou je každou chvíli něco v nepořádku"(!). A to vše spustil na můj slušný dotaz, zda netuší proč se mi poslední problém s pohybovým aparátem stal, když přes covidová omezení ani nesportuji a svaly nijak nenamáhám. Očekával jsem erudovaný profesionální názor, či odhad, namísto toho mi pan doktor potupně vyčinil, snad aby ve mě vyvolal pocity viny tím, že mi předhazuje, jaký jsem "na můj věk" na huntě a s čím vším k ním neustále lezu.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, snaží se pomoci a najít řešení. Má zkušenosti, praxi a zájem o pacienta.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Jiný

Měla jsem problém s pohybem končetiny. Dostala jsem předepsány rehabilitace, které mi (až zázračně) pomohly. Jsem ráda, že jsem k němu šla. Mohu určitě doporučit.

Umístění: Soukromá ortopedická ordinace Výrůstek na patě

Bohužel mám stejnou zkušenost, rázová vlna, kterou již za nesmyslnou považovala lékařka na sonu, ale jelikož mi bylo vysvětleno dr. Dlouhým, že tomu vůbec nerozumí, dochodila jsem ji. Investice 4000,-, po roce operace, jelikož rázová vlna v mém případě, byl opravdu nesmysl. Což ale pana doktora Dlouhého nezajímá, protože on ví vše nejlépe.

U MUDR.Dlouhého M. jsem byl opakovaně. Pro bolesti v koleně, veliké bolesti. Elektroléčba a obstřik. Žádné zlepšení. Našel jsem si soukromého ortopéda, dvakrát zlomený meniskus , dále zlomenina lat.plata v centrální části. Bude mně v Berouně operovat.

Y

Velice mne tento pan doktor zklamal, měla jsem výrůstky na patě, pan doktor mi bez rtg naordinoval pět rázových vln celkem jsem zaplatila 3000Kč.Vůbec mi to nepomohlo, obrátila jsem se na jiné dva ortopedy a ti mi řekli,že jediné řešení je operace, že žádné rázové vlny mi nemohly pomoci. Jsem nyní po operaci rok , operoval mne prof. Dungl, hrozila mi ruptura achillovy šlachy.Napsala jsem toto panu doktorovi Dlouhému, že jsem zbytečně vyhodila 3000Kč. Odepsal mi, že není pro operace, ale pro rázové vlny. Tak ať si každý udělá svůj úsudek.