Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

U pana doktora Bigela jsem byl na operaci achilovy šlachy ,od te doby bez problémů i při sportu
squash , floorball , poté s rupturou zadního křížového vazu z lyží ,opět bez vady. Ocenuji jeho pristup jako
sportovce ,lyzare a operatera a neni divu , ze v jeho ordinaci je tolik pacientu ,moc diky IvanP

Velmi spokojená, vstřícný najít a odstranit příčinu. Čekání i doba objednání se výrazně zlepšilo.

pečlivý , svědomitý, srdečný ,dokáže pacienta povzbudit , nepoužívá stále opakované fráze

U doktora Biegla jsem podstoupila operace kolenou a byla jsem s jeho přístupem velmi spokojená.Je to člověk na svém místě.