Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

U pana doktora Bigela jsem byl na operaci achilovy šlachy ,od te doby bez problémů i při sportu
squash , floorball , poté s rupturou zadního křížového vazu z lyží ,opět bez vady. Ocenuji jeho pristup jako
sportovce ,lyzare a operatera a neni divu , ze v jeho ordinaci je tolik pacientu ,moc diky IvanP

K doktorovi jsem se dostala s dlouhodobou bolesti v krizi a siji. Byla mi predepsana rehabilitace ktera nepomohla, nekolik silnych farmak vcetne tech na revma a roztrousenou sklerozu. Nechala jsem si zrentgenovat cele telo a vysetrit na neurologii. Po roce a pul patrani me pan doktor sdelil, ze mam vse v poradku, takze ted uz me muze predepsat leda tak psychiatra. Ja misto k psychiatrovy zasla k velice schopne maserce, ktera me behem 3 minut zjistila blokaci v sakroiliakalnim kloubu, kterou mi behem 30 minutove masaze odstranila.

Velmi spokojená, vstřícný najít a odstranit příčinu. Čekání i doba objednání se výrazně zlepšilo.

pečlivý , svědomitý, srdečný ,dokáže pacienta povzbudit , nepoužívá stále opakované fráze

Pokud máte dost času a rádi se družíte v čekárnách, je to dobrá volba. Ale připravte se na to, že budete zhruba tři hodiny v čekárně bezmocně přihlížet, jak dovnitř chodí zadem lidé, jejichž obálka byla nejspíš tlustší než ta vaše. Na nesmělý protest sestřička odpoví, že pořadí pacientů určuje lékař.

U doktora Biegla jsem podstoupila operace kolenou a byla jsem s jeho přístupem velmi spokojená.Je to člověk na svém místě.

Pokud není problém pacienta vhodný k operaci, nepovažuje za vhodné ho léčit a pouze zve na kontroly. Jeho ambulance slouží v podstatě k tomu, aby si zajišťoval pacienty k operaci.