Pan doktor mi zachránil stoličku před vytrhnutím, což moje dosavadní zubařka neuměla. V její péči mi odcházely zuby jeden za druhým. Proto mne pan doktor ohromil pečlivostí, zručností a odborností, se kterou jsem se dosud v zubních ordinacích nesetkala. Je to skutečný profesionál, kterému za skvěle odvedenou práci děkuji.

U leskavy 22, Brno-Starý Lískovec, Brno
Skydent s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Mikroskopické zubní ošetření

Prevence zubního kazu

• problémy se zuby
  • pohyblivost zubů
  • bruxismus / skřípání zubů

U pana doktora jsme byli na akutním trhání stoličky 6ti letého syna. Zákrok provedl skvěle, komunikoval se synem, místo řádně umrtvil. Syn ani neplakal, na to, že kořeny byly ještě celé a trhání nebyla žádná sranda. Opravdu šikovný, milý a vstřícný lékař.

Šikovný mladý lekár, ktorý ochotne všetko vysvetlí. Profesionálne ošetrenie pod mikroskopom a samozrejme úplne bezbolestné. Pán doktor je príjemný, sestrička usmievavá. Moje zuby sú v skvelých rukách!

Vždy som mala strach pred návštevou zubného lekára. Netvrdím, že teraz sa teším, ale rozhodne nemám strach. Pán doktor Seryj je milý mladý lekár, ktorý ochotne svoje zákroky popisuje a je veľmi trpezlivý. Rozhodne doporučujem!

Mikroskopické zubní ošetření

Konzultace

Rentgen zubů

Chirurgická extrakce zubu

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera dopoledne jsem byl na extrakci zubu dole vlevo šestka (36). Doktor mi dal do rány ještě nějaký "čep" (parasorb). Po zákroku jak odezněla umrtvovací injekce jsem necítil vůbec žádnou bolest - opravdu minimální, ani jsem nějak extra nekrvácel. Dnes je to stejné, jen je to citlivé na dotek z vnější strany, ale samo od sebe to nebolí, cítím se v pohodě. Kamarád dnes slaví narozeniny a já bych se chtěl napít alkoholu, ale jen piva. Myslíte, že to je možné? Nenastanou nějaké komplikace? A taky bych si chtěl zakouřit s kamarády na oslavě mariánku. Myslíte, že můžu? Přikládám raději fotku z dneška. Děkuji moc a přeji pěkný víkend :)

Dobrý deň, obecne by som sa na Vašom mieste šetril, ak to musí byť, tak pivo jo, s rozumom, ak po tej extrakcii neužívate žiadne lieky ( atb/ na bolest).
    Marihuanu by som neradil ani tabak ani nic podobného...

MDDr. Maroš Seryj

• Dobrý den, před pár dny mě začalo bolet pod jazykem, spíše na straně pod jazykem. Když jsem se tam snažila podívat, je tam takový bílý povlak, který jde nehtem odstranit. Bolest je taková řezavá. Když chci vypláznout jazyk, nejde to a bolí, při jídle také bolí a u ovoce a zeleniny štípe.
    Nevíte, co by to mohlo být, případně ke kterému lékaři s tím zajít?
    (Jsem v 1.trimestru gravidity, možná to má něco společného i s tím.?)
    Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zájdite s tým k svojmu zubaři, možno Vás pošle parodontologovi. S tehotenstvom to súvis môže mať.
    Čo by to mohlo byť Vám povie vyšetrenie.

Pekný deň

MDDr. Maroš Seryj