Zubní ordinace J & B medic
Senovážné náměstí 992/8, Praha

Nej, nej a nejlepší paní doktorka. Paní doktorku již několik let navštěvuji, její přístup je úžasný a nikdy bych něvěřila, že se tak zasměji v zubařském křesle. Moc se k ní těším - ano k zubaři. A moc mi pomohla a pomáhá s mými, někdy zlobívými zoubky.

Paní doktorka je skvělá, jako téměř každý jsem měla dříve z návštěvy zubaře trauma, k paní doktorce Hortenské chodím strašně ráda. I můj 4,5 letý syn tam chodí moc rád, těší se tam, nechce čekat v čekárně a prosí, kdy už konečně půjdeme dovnitř. :)

K paní doktorce docházím zhruba pátým rokem a maximální spokojenost :) Dříve jsem měl menší obavy ze zákroků a díky paní Hortenské se už na ošetření těším. Ceny jsou přijatelné, paní doktorka je poctivá a ošetření je téměř vždy bezbolestné a kvalita materiálu je taktéž super. Zatím mi nevypadla žádná plomba, kterou paní doktorka dělala. Vždy pomůže, poradí! V případě hrůzy z jakéhokoliv zubního nástroje se dokáže přizpůsobit, případně komentuje zákrok. Jsem velmi spokojen a už bych neměnil…

Umístění: jiné místo Pravidelná návštěva

Měla jsem až chorobný strach ze zubařů, které pramenily z předchozích zkušeností. Ale až díky paní doktorce Hortenské se k zubaři (skoro) nebojím. Je citlivá, pečlivá, naslouchá pacientovi a velmi dobře s ním komunikuje, čehož si opravdu cením. I když už nebydlím v Praze, tak za paní doktorkou dojíždím, jelikož si jiného zubaře hledat nechci.