Adresa

Sinkulova 43, Praha
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

M
Ověřeny pacient

Zlomila mi vrtak v zubu, mikroskopicke vyšetření a korunka stali další peníze nehledě na to že mi zub již jednou lecila pochopitelně jsem si vše zaplatila . A teď mi ještě ta slavná korunka od ní vypadla tuto pani nikdy více!

MUDr. Marie Vášová

Vážená Milly,
vzhledem k neochotě komunikovat se mnou přímo, jsem nucena uvést Vámi tvrzené skutečnosti veřejně na pravou míru.
Naprosto odmítám tvrzení o takovémto chování, které popisujete. Svou zubařskou praxi provozuji již několik desítek let a mám mnoho spokojených stálých pacientů, kteří by jistě potvrdili nesmyslnost tohoto opravdu sprostého nařčení. Anonymní příspěvky tohoto typu jsou bohužel "přínosem" dnešního internetu a je složité se jim bránit. Toto je více vzkaz pro čtenáře této diskuze, než pro Vás, vy to nejspíš číst nikdy nebudete.
MUDr. Marie Vášová


Ověřeny pacient

Nejlepší stomatolog jako odborník i člověk v jedné osobě ,děkuji za sebe a svoji rodinu za neskutečnou kvalitní péči a lidský přístup ,Kubinec Milan


S
Ověřeny pacient

Výborný člověk, potěší a pomůže,velmi šikovná zubařka.Doporučuji. Chodíme k ní již řadu let. Pokud není něco v její specializaci, pošle za jiným odborníkem, kterého má vyzkoušeného.


J
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce léta. Zachránila mi spoustu zubů. Má nové moderní postupy,spoustu dalších odborníků kteří ji pomohou pokud na těžký případ sama nemá vybavení. Moc jí děkuji že je a díky ní mám stále nejkrásnější úsměv ze svých vrstevníků


P
Ověřeny pacient

Já považuji paní doktorku za jednu z nejlepších zubních lékařů. Docházím do její ordinace již několik let a jsem opravdu velice spokojená. Osobitý a laskavý přístup k pacientům,příjemné prostředí,prvotřídní péče ...šikovné ruce paní doktorky..co víc si může člověk přát.


příjemná, milá, stále usměvavá a k tomu dokonalá péče bez bolesti!!


A
Ověřeny pacient

Nevím proč paní Novotná nedoporučuje, ale já se musím ohradit..paní doktorka nemá smlouvy s pojišťovnami, ale zato naopak má co nejpřijatelnější přístup pro pacienta. Pro mě je prostě důležité, že budu mít zuby i na sklonku života a jestli musím zaplatit mi tedy osobně vůbec nevadí.
U většiny zubařů jsem se setkal se šíleným přístupem, ale paní doktorka mi vždy skvěle vše opravila a já jsem nadmíru spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti