Praktický lékař - stomatolog
Socháňova 25/1221, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Byla jsem u paní doktorky s tím že mám bolesti a viditelný váček u zubu, napsala mi léky na bolest , řekla že mám dva kazy a objednala mě hned za týden. Nezdálo se mi to, tak jsem volala kamarádce která pracuje jako sestra na zubním v jiném městě. Ještě ten den odpoledne jsem tam jela a světě div se, hned rentgen a žádný kaz, ale zánět, udělal se mi jen váček ale žádný kaz!!!

Umístění: Praktický lékař - stomatolog zubní vyšetření

Pravidelné prohlídky během návštěvy základní školy. Při každé čtvrtletní návštěvě minimálně 2-3 kazy (jednou dokonce čtyři!)

Po změně zubaře mi byly v průběhu dalších dvaceti let nalezeny dva (!!) kazy. Pokud ovšem nepočítám nekvalitně provedené plomby, které se musejí postupně opravovat a které mi v mých 32 letech zničily několik zubů. Fakt doktorka za všechny peníze. :/

K pani doktorce jsem chodila s moji sedmiletou dcerou od jejího roku.A to na pravidelne kontroly.
Svěřila jsem své díte lékaři v domění, že bude vše o.k.
Bohuzel to tak nebylo...vyvrtane zuby byly nekvalitne zaplombovane-vypadavaly a nektere vubec nechtela opravit.
Dnes moje dcera podstoupila v celkove anestezii stomatologicky zakrok, aby tam tu paseku dali dohromady.
O některe zuby přišla a paradoxne nejvice o ty co měla opravené od p.Posadove. Pod plombami již rozjete zaněty. Děs běs.
Paní doktorku nedoporučuji!
A jak tak koukam nejsem sama.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

K této zubařce jsem chodila od dětství a po přechodu k novému lékaři se nestačím divit. Paní doktorka mi mimo jiné zalomila v kanálku zubu jehlu o délce cca 1 cm a neobtěžovala se mě o tom informovat. Zub mi zaplnila drahými výplněmi a navrch dala bílou (opět drahou) plombu. Při rentgenu u nového zubaře (když mě zub velmi bolel) se přišlo na onen zalomený nástroj a jeden nevyčištěný kanálek. Musela jsem na vytažení nástroje pod mikroskop. Ostatní kanálky byly zaplněny nedostatečně, tak mi byly opětovně vyčištěny a zaplněny. Celkem skoro rok bolesti a zbytečných výdajů. Je toho více, ale tato situace pro mě byla nejnepříjemnější. Nápravy výsledků péče paní doktorky mě vychází na desetitisíce. Za mě nemohu doporučit.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog vypadlá plomba

Dobrý den,návštěva paní doktorky a její léčba mého zubu mohu přirovnat k noční můře. V její ordinaci jsem zažil to co jinde ne. O zub jsem přišel. a od paní lékařky utekl.Konečná suma za její péči mne vyšla na 35 000,- cena za implantát - bezbolestná a profi u jiného lékaře ,který ví co dělá.Paní doktorku opravdu nedoporučuji

Paní doktorka vrtá bez rentgenu a když se říďí dva roky starým panoramatickým snímkem,po jeho shlédnutí a zhodnocení jiňým lékařem přijde studená sprcha,zub prý byl zdravý.....

Po několikaletém navštěvování paní ,, doktorky,, jsem bohužel zjistila, že jsem udělala největší chybu v životě. Tuto tkzv. doktorku bych nazvala zlatokopkou. Vyvrtané zdravé zuby, jaký správný stomatolog tohle dopustí??? Plomby vždy zaplacené kolem 1000 Kč. Největším problémem byl můj umělý zub, který má tmavší barvu než ostatní zuby. Zeptala jsem se, zdali by šel zesvětlit. Bohužel ani po třetí návštěvě se slibama, že bude světlejší se ani tak nepodařilo. Cena za každou návštěvu 1500-2000Kč. Největší drzostí bylo ovšem to, že paní zlatokopka mi nechtěla dát razítko do těhotenské průkazky z toho důvodu, že mám údajně dva kazy, které my vyvrtá při další návštěvě a až potom my dá razítko. Tímto jsem s ní skončila našla si jiného zubaře, který mi po prohlídce oznámil, že mám úplně zdravé zuby bez kazu a že nechápe z jakého důvodu my pořád chtěla zesvětlovat umělý zub, když věděla že ten materiál vždy bude tmavší. jediná alternativa je zubní faseta nebo, porcelánový zub, jenže s tím je zdaleka vetší práce než my to přetřít tekutým plastem a zkasírovat pokaždé 2 tisíce za půl hodiny práce. Vy všichni co si myslíte, že je paní doktorka dobrá a myslí to s vámi dobře, tak si raději sjednejte schůzku u jiného zubaře, ať doopravdy víte na čem jste!!!!!!!!!!!!

Opatrně s touto " zubarkou" jde po penězích. Vyvrtala mi zřejmě samé zdravé zuby. Zjistili jsme to, az když jsem nemel na zaplacení bílých plomb a ona se začala rozčilovat. Když jsme pak šli k mamincine zubařce, zjistil jsme, že žádný kaz nemam... Pro predstavu: doktorka Posadova mi "našla" a vyvrtala během základní školy 16 kazů na 10 zubech. Od te doby, kdy jsem k ni přestal chodit, mi už žádný další kaz nepribyl, je mi 30 roku. Od paní zubarky Posadove mam doživotně zničene zuby a muj bratr take. Když jsme si ted na ni spolu zavzpomínali, tak jsem si ji ze zvědavosti vygooglil a koukám že v tom nejsme sami. Dávejte si na ni pozor, podle me by mela sedět ve vězení a ne v ordinaci.

Vazena pani Cihakova, nechci se Vas dotknout, ale dle Vasich slov jste obesla uz bezpocet doktoru... Tudiz asi nemate nic jineho na starosti. Doporuceni, aby k pani doktorce nikdo nechodil? Proboha co jste to za moralistu? Sama jste rekla, ze kazdy ma svuj nazor. Ale vy jste neprojevila nazor, vy jen kritizujete. Az budete nejakemu doktorovi sahat k oslapanym podrazkam, tak se mozna muzete ozvat. Ona to taky nemusi byt chyba pani doktorky, ale jedne zamindrakovane maminy, co zatim nic moc nedokazala a predstira aspon pusou jak ridi zemekouli. Az budete mit takove vedomosti v hlave a ne svaly kolem pusy tak muzete nekoho kritizovat... Prozatim a do te doby Vas za ostatni pacienty zadam o zdrzeni vyjadrovani se hanlive o praci jineho. Ocividne jste vy konkretne te praci nedala, ze si dovolujete kritizivat jine.

Jinak pani doktorka ma sve klady a zapory. Souhlasim s tim, ze mozna nedela vse podle predstavy pacienta, ale pokud nekdo neni spokojen, muze kdykoli odejit. Ostatnim preji hodne stesti, vim samajak zuby dokazi potrapit...

K paní doktorce chodím 26 let. Já, moje rodina, moje kamarádky a jejich rodiny. Všichni si paní doktorku chválí, protože je pečlivá, citlivá, příjemná. Ve svých 53 letech mám všech 32 zubů, nemám žádnou korunku, žádný můstek. Je o mě dobře postaráno, děkuji paní doktorko !!!!