Praktický lékař - stomatolog
Karlovarská 17/380, Praha

Dobrý den, přidám ještě jeden a doufám, že už poslední příspěvek na toto téma. Minulý týden mě začala hrozně bolet dáseň nad zubem, který paní doktorka dokončila začátkem tohoto roku a ihned potom jsem od ní odešla, protože to byla poslední kapka (psala jsem o tom tady už asi ve 3 přispěvcích). Rentgenem bylo nyní zjištěno, že paní doktorka zaplnila pouze 1 ze 2 kanálků tohoto zubu, tudíž mám u zubu obrovský zánět a jeho hnis si už opět začal hledat cestu ven dásní (jako u jiného zubu, který se musel po paní doktorce předělat) !!! Takže se zub znovu otevřel (celá léčba tohoto zubu mě u MUDr. Hušákové stála něco přes 2 tisíce), vyčistil a dáseň opět prořízla, aby mohl hnis ven !! Jelikož se jedná o léčbu stejného zubu po velmi krátké době, tak jsem byla upozorněna, že mi toto zdravotní pojišťovna neuhradí ! Léčba mě bude stát cca 900,- Kč přímo u zubařky, doplatky na antibioticích v lékárně + novou bílou plombu, která se musela rozvrtat !!!!
...a nemuluvím o tom, jak moc to bolí a čím si musím NAPROSTO ZBYTEČNĚ projít.
Asi bych mohla uplatnit reklamaci u paní doktorky Hušákové, ale na to nemám nervy, aych si opět sedala do jejího zubařského křesla !!!!
Tím bych tedy chtěla upozornit všechny, kterým na svém zdraví záleží a také nemají peněz nazbyt, aby si co nejdříve našli lepšího zubního lékaře než je tato "umělkyně".
Zvažuji, že pošlu info na stomatologickou komoru, protože není přece možné, aby lékař takto ubližoval svým pacientům a aby zaplnil jen jeden zubní kanálek, když ví, že jsou v zubu dva a celou dobu toto eviduje ve své zdravotní dokumentaci, kterou jsme si nechala okopírovat, když jsem od MUDr. Hušákové odcházela.....
Je to fakt ubohé, že se pak my pacienti stáváme rukojmím lékařů !!!!

Dobrý den, jen bych chtěla reagovat na ten poslední příspěvek. Nejsem Ježíš Kristus a nemyslím si, že bych byla nevzdělaná :-) Z čeho tak usuzujete ? Z toho, že jsem si představovala, že když mám problém a chci ho u lékaře řešit, tak že mi na to lékař nemůže odpovídat, že si něco vymýšlím a že na mě nemá čas ? Musím říci, že to mě velmi zaskočilo(takové jednání lékaře). Napsala jsem tady i další příspěvek 1.5.2011, kde uvádím, jak to vlastně s tou mou bolestí (kterou paní doktorka nechápala) dopadlo. Nyní už mám zub relativně vyléčený a zahojený (ani mě to nestálo tolik penět, co hledání problému paní doktorkou Hušákovou) a také mám potvrzeno jiným lékařem, že se jednalo o velmi zanedbaný zánět, který musel být na rentgenových snímcích vidět a že pokud jsem si neustále stěžovala na bolest, tak měl být tento zánět nalezen a léčen. Léčily jsme ho s mou novou zubařkou od dubna a v současné době už mi chybí jen finální plomba. Nedovedete si představit, jak hrozně moc se mi ulevilo. Když máte asi rok neustále bolesti a tlak v horní části dásně až k nosu a lékařka Vás přesvědčuje, že je vše v pořádku, tak hold žijete s bolestí a myslíte si, že je vše OK (nic jste nezanedbala, k lékaři chodíte přece pravidelně), dokud se Vám ovšem nezačne hnis drát "vyžranou" cestičkou (píštělem) z dásně ven a tvořit obrovskou hnisající bouli nad zubem a nevypadne Vám plomba "slavné" paní doktorky Hušákové. Pak najdete okamžitě jiného zubního lékaře a doufáte, že teď už Vás konečně někdo začne léčit ! Mě se to naštěstí povedlo a zatím jsem velmi spokojená s novou paní zubařkou. Pokud bych měla čas, tak rozhodně neváhám a na paní doktorku Hušákovou podám žalobu, protože díky zanedbanému zánětu, který si vesele v mém těle žil skoro rok, jsem začala mít i problémy se srdcem. Pokud jste Vy s paní doktorkou spokojená (nebo spokojený), tak Vám rozhodně přeji, aby vše tak zůstalo a neměla jste (neměl jste) žádné problémy, ale neurážejte tu lidi, kteří jen napíší své vlastní zkušenosti s paní doktorkou Hušákovou. Nepíši tady žádné lži a paní doktorce jsem to i do očí řekla, že spokojená s její prací nejsem a proto odcházím.
Jinak k lékařům chodím pravidelně, rozhodně se jim nevyhýbám a nepředstavuji si, že by mě měli léčit dotykem či slovy a právě proto jsem od paní doktorky odešla - protože jsem měla dojem, že mě léčí jen slovy a to slovy: "Nic Vám není a tu bolest si patrně jen vymýšlíte, protože žádný problém nemáte" !

Bohužel se také musím přidat s negativním hodnocením. Paní doktorka mi převrtala všechny amalgánové plomby, prý jsou nekvalitní. Bohužel jedna kvalitní "bílá" mi vypadla po 2 měsících (novou jsem samozřejmě zaplatila) a před týdnem další. Všechno výplně za 1500,-/ks. Hledám nového zubaře a jsem hodně zvědavá, co na práci paní doktorky řekne. A ano, sestřička byla pokaždé milá, maličké plus.

Po úmrtí mé skvělé zubní lékařky jsem byla nucena najít si jiného zubaře. Nebyl moc čas na hledání, protože mě rozbolel zub. Našla jsem tuto paní doktorku, která zub opravila a tak jsem si řekla, že už zde zůstanu. Během mých pravidelných návštěv se rozhodla mi vyměnit několik plomb a to opravdu nebyla zrovna levná záležitost. Začala jsem mít bolesti (po jedné z výměn) a tak paní zubařka začala hledat, odvrtala 3 zuby, což mě stálo cca 2.000,- Kč a nakonec i ten poslední, který opravovala před nedávnem. Bolest ustala, ale dodnes mám divný tlak v dásni. Několikrát jsem ji tedy ještě navštívila, ale bylo mi naznačeno, že si patrně bolest "vymýšlím", protože to není možné...... Minulý týden jsem k ní zavítala, protože mi vypadla plomba. Zub vůbec nebolel, ale bohužel tam byla díra, kterou jsem chtěla řešit. Řekla bych banální záležitost. Paní doktorka konstatovala, že je zub mrtvý, pročistila, zrentgenovala, vsunula léčebnou vložku a zub zamázla s tím, že plomba za 14 dní. Už druhý den začaly bolesti, v noci jsem pak nespala a den nato byla prvním pacientem, který už na ní čekal v ordinaci. Hrozně se divila, že na rentgenu prý nic nebylo, vyndala vložku, zub nechala volně a řekla, že před jídlem si tam mám vkládat vatu. Nechápala jsem, ale odešla jsem. Bolest nepřestala a večer jsem jela na zubní pohotovost do Spálené ulice. Takže absces, resekce dásně, antibiotika..... To přece paní doktorka musela už ráno vidět !!!! Druhý den jsem jí volala, abych ji informovala a domluvila si výměnu drenu. Bylo mi řečeno, že nemá čas, v pátek neordinuje a tak ať si zajdu jinam nebo na pohotovst a nebo počkám do pondělí (přičemž dren musí být do 2 dnů vyměněn) !!! Neskutečné. V ordinaci se střídá s druhou lékařkou, ale domluvit mi výměnu u ní bylo pro ní nemožné. Opět jsem šla na pohotovost, kde se ke mě velmi mile a citlivě chovali.
Bohužel mě jiný lékař nechce přijmout, dokud to paní doktorka "nedodělá". Jsem zoufala, ale nic jiného mi nezbývá !!! Skutečně je v dnešní době toto nutné ???
Rozhodně nikomu tuto paní doktorku NEDOPORUČUJI !!!!

Mám zkušenost jen ze dvou návštěv,paní zubařka byla vždy milá, naštěstí vždy jen kontrola a vše v pořádku, takže po stránce výkonu ji nemohu posoudit.

Výborný stomatolog s citlivým přístupem. To, co můj předchozí stomatolog "přehlédl" způsobilo mému chrupu nenávratné poškození....v péči paní doktorky se však vše obrací k lepšímu. Rozhodně doporučuji !

Byla jsem donucena změnit zubaře a přešla jsem k této paní doktorce. Jsem velmi nespokojená, její paternalistický přístup mě dost rozčiluje a na bolest nebere moc ohled, když se v křesle vrtím a tisknu hlavu do sedadla, vrtat nepřestane, takže injekce je pro mě nezbytná, i když jsem ji u své bývalé doktorky témeř nevyžadovala. Možná jen srovnávám nesrovnatelné, ale opravdu si myslím, že existují lepší zubaři, co se týče přístupu k pacientovi jako člověku. Z odborného hlediska je určitě vše v pořádku, ale můj názor je, že to není vše.

Zkušená paní doktorka, navíc spolupracuje s velmi milou sestřičkou, což je dnes velmi zřídka vidět. Mohu jen doporučit.

Jsem u paní doktorky zatím jen krátce, ale nemohu si stěžovat. Jsem tam spokojen.

zkušený odborník se skvělým přístupen k pacientovi