Stomatologická ordinace
Františka Křížka 22/683, Praha

S paní doktorkou jsem velmi spokojen , vždy se ke me chovala mile a příjemně.A vždy při akutních obtíží mě příjmula, takřka okamžitě.

Chování této paní doktorky je velice neprofesionální až sprosté. Při poslední návštěvě u mé dcery našla jeden kaz. Raději jsem našla zubaře pro dospělé a ten při návštěvě bez RTG našel tři !!!!! Máte-li své děti rádi, změňte lékaře.
Paní doktorce bych poradila, aby raději odešla do důchodu, neboť při návštěvách jsem vždy měla pocit, že ji jak děti, tak jejich rodiče obtěžují svou přítomností. V tomto hodnocení je i jedna hvězdička příliš.

Dnes jsem navštívila tuto doktorku, která měla ošetřit mou dceru. Bezduvodne, hrubě po me řvala před dcerou a potom pokračovala také v ordinaci. Výsledkem jejího chování je ze se me díte boji zubařů. Neuvěřitelně arogantní dama!!!! Uz nás tam samozřejmě neuvidí..

Nedoporučuji, řve po pacientech, nemá slušné vychování a děti se ji bojí. Nemáme dobrou zkušenost!

Mame s pani doktorkou jen pozitivni zkusenosti, umi jednat s detmi i nekdy nervoznimi rodici. Ocenujeme i milou sestricku a moznost objednani na presny termin.

Nemám dobré vzpomínky, pro děti bych nedoporučovala, jako malá jsem se jí bála, moje nynější zubařka je o hodně milejší :o)

Velmi milá ochotná a stejně tak zkušená pani doktorka.
Jedinej problém je občas objednat se přes telefon, ale na nějakej ten pokus se vždy nakonec podaří.