MUDr. Mária Kujanová

Stomatologická ordinace
Spálená 12, Praha

Praktický zubní lékař
U Kuželníku 400, Chýnov

Mala som to nešťastie stretnúť pani doktorku na zubnej pohotovosti v Thomayerov nemocnici. Pani doktorka je arogantná, flegmatická a maximálne neprofesionálna. S pacientmi, ktorí sa na ňu obracajú v poslednej zúfalosti, sa rozpráva ako s dobytkom. Samotné vyšetrenie je rovnako nepríjemné a bolestivé. Po odmietnutí liečenia na mňa pani doktorka kričala a urazila moju národnosť. Prajem Vám, aby ste sa nikdy nemuseli dostať pod jej ruky. Obchádzajte ju veľkým oblúkom.

Na zubni pohotovosti absolutni katastrofa. Pani doktorka hruba, neurvala, arogantni. Osetrovala meho 7leteho syna, kteremu se udelal zanet u mlecneho zubu. Bylo treba mu ho vytrhnout. Pani doktorka ho jen vyvrtala, bez plomby se slovy, ze ona tam neni od vrtani zubu, ze mu mame zub ledovat a desinfikovat a objednat se ke klasickemu lekari na vytrhnuti. A ze ho bude bolet, kdyz bude jist, at se na to pripravime. Stali jsme 2 hodiny venku ve fronte v mrazu. Hruza.

Umístění: Stomatologická ordinace Otok dásní

Po nočním ošetření otoků dásně jsem se na Spálenou musela vrátit kvůli výměně drénu. Paní doktorka na mě pomalu ještě v čekárně vybafla kolikrát denně si vyplachuji ústa vodou paradontax, následně mi vytáhla ze zubu drén o kterém jsem prakticky nevěděla že bych jej měla a vložila drén nový. Ten mi div netrčí z úst, vadí a tlačí. Paní doktorka je neurvalá, nesympatická a necitlivá. Nedoporučuji k ní chodit.

Umístění: jiné místo Bolest neurčitého zubu

S touto doktorkou jsem měla tu smůlu se potkat na pohotovosti Městské polikliniky v Praze, působí prý střídavě i v nemocnici v Krči. Bere to jak na běžícím páse. Pokud nevíte, který zub Vás přesně bolí, tak Vám do nich nástrojem mlátí (neťuká), než se nějaký ozve. Když už se zabodne do plomby, tak dost neurvale. Nástroje má stále z roku raz dva tři a ještě nástavce loví s kapsy lékařského pláště ne-li z kabelky. Na požadavek injekce, mi řekla, že to není potřeba, že aspoň ušetřím pojišťovně peníze. No hrůza, doufám, že se s ní už vícekrát nepotkám. Příště než na ní zase narazit, tak si radši zajedu na pohotovost do HK. Jediné plus, co u mě tato paní doktorka má, je za to, že ten zub s největší pravděpodobností trefila a snad i diagnózu (ne jako u některých v čekárně, co museli přijít po druhé). Po třech dnech mi díru v zubu po jejím zásahu odborně ošetřila jiná zubařka.

Tato "lékařka" bohužel působí na pohotovosti v Thomayerově nemocnici.Ale takové chování to jsem ještě nazažil. Zlá, sadistická bytost, bohužel u sestřičky to nebylo o moc lepší. Pokud vydržíte k vašemu dentistovi a uvidíte, že službu má tato "lékařka" tak vemte nohy na ramena. Navíc, ale to by se dalo odpustit kdyby přístup byl jiný, vybavení ordinace je jak z doby "krále klacka".Katastrofální.

S otokem obličeje a čelisti jsem musela navštívit LSPP v Thomayerově nemocnici. MUDr. Kujanovou mi bylo řečeno, že mi nepomůže,,,,pošťourala se mi v zubu a dost nevhodným způsobem ,,,vzduch, výplach podtlakem, drát skoro až do krku a opět čištění,,,se slovy,,,Ušetřila jste pojišťovně peníze za umrtvení,,,,no s omluvou musím říct, že na zabití,,,nepozdraví,,,moc nemluví,,,nevyslechne,,,nekompromisně udělá co uzná za vhodné,,,,taková služba by neměla být zpoplatněna a už vůbec by takoví lékaři neměli sloužit a ošetřovat lidi,,,,,,,,,,,Vřele NEDOPORUČUJI,,,!!!!!

Včera jsem byl na LSPP ve Spálené s velkou bolestí zubu, který už byl rozpadlý několik let. Paní doktorka ani nepozdraví a chce už 90Kč poplatek jinak si nesednete ani na křeslo. Po vysvětlení, že bolesti jsou už 3 dny hodně velké se jen tak zběžně podívala a řekla, že to je na chirurgii, že ona to dělat nebude. S tímto jsem tak nějak počítal, ale chování paní doktorky mě moc nepotěšilo, protože mě vlastně poslala pryč s tím, že to vyčistí a dala mi kontakt na Mudr. Václava Lišku (kterého si zde můžete najít a uvidíte co je to za řezníka) a se slovy: "Když jste tu bolest vydržel 3 dny tak jí vydržíte dál než vás pan doktor objedná." mě vypakovala ze dveří. Se stejnou bolestí s jakou jsem přijel, jsem dorazil domů, kde jsem si našel, že na Karlově náměstí je stomatochirurgická pohotovost, která ovšem bere jen na doporučení a se slovy: "To vám měli dát ve Spálené, když jste u nic byl". Následoval telefonát zpět do Spálené, kde nevím s kým jsem mluvil, ale doporučení mi bylo slíbeno, když si pro něj ihned dojedu. Když jsem dorazil zpět do Spálené tak jsem se musel hádat s přítomnýmy sestrami, které tvrdily: "Že si to vymýšlím, že jsem s nikým nevolal a že mi doporučení nedají." Až po vyhrožovaní, že vytočím telefon na 'Karlák' řekla doktorka jiná doktorka, protože Mudr. Kujanová už byla "ve sprše" že mi doporučení napíše. Na stomatochirugické pohotovosti zub vyndali za 15.min (Mudr. Kujanová tvrdila, že je to min. na 2h "šťourání") a místní paní doktorka a sestra jsou příjemné. Takže "děkuji" Mudr. Kujanové za nic a vzkazuji, že příště bude lepší doporučení na pohotovost na 'Karláku' než kamarádíčkování a přeposílání pacientů k soukromníkům, kteří mají ke všemu hodnocení, že by měl dělat tak na jatkách.

Paní doktorka mě ošetřila na pohotovosti ve Spálené (byla jsem v Praze na dovolené), kam jsem po přečtení tohoto: http://www.stastnezeny.cz/index.asp?tot0=42&pgf0=20&menu=966&record=18612 jela s velkým strachem. Očekávání se naštěstí nenaplnilo, paní doktorka byla hodná a ošetřila téměř bezbolestně.

nedoporučuji