Zubní ordinace
Uruguayská 3/272, Praha

Ochotná, empatická. Výborně vychází i s dětmi, takže ty naše se díky tomu zubaře nebojí.

velmi dobré a šetrnné ošetření (trhnání osmiček), příjemné prostředí i přístup lékaře, doporučuji

milá,ochotná,šikovná.Doporučuji.

Pecliva, ochotna, umi!!

Naprostá spokojenost. Pečlivá, ochotná a profesionální. Doporučila i vyhledání odborníka v příbuzné lékařské záležitosti. Rozhodně doporučuji!

Skvělá zubařka. Velmi ochotná a vstřícná.

Životnot výplní neodpovídá ceně!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám cistu na dásní a najednou mi z toho nejspíš vytéká hnis mám dotaz jeslí to je dobře že vytéká nebo zda ne je to slané a žluté děkuji za odpověď

doporučuji návštěvu u Vašeho stomatologa.

MUDr. Margita Šafaříková

Dobrý den včera byl na zubní chirurgii, kde proběhla exktrakce 8 zubu vpravo dole. Vše bez komplikací. V současné chvíli nějaké velké bolesti nemám. Avšak v puse stále cítím velice divnou pachuť, mírný zápach a pořád se i po 24 hodinách od zákroku v ústech objevuje malé možné množství krve (po vyplivnutí jasné růžové barvy). Také jsem si všiml v místě rány a okolo malých bílých kuliček a čepů, které měly po vyjmutí velice silný zápach. Jedná se o infekci a měl bych s tím jet znovu na pohotovost zubní chirurgie?

doporučuji navštívit stomatochirurgii, kde Vám zub extrahovali.

MUDr. Margita Šafaříková