Praktický lékař stomatolog
Pavlišovská 2283, Praha

S paní zubařkou jsem velmi spokojená, chodí k ní skoro celá rodina. Zuby se snaží zachranovat, takže zbytečně netrhá a léčí. Je velmi hodná i na děti , vše důkladně vysvětlí a je velmi šetrná. Za mě opravdu velká spokojenost !!!

Paní doktorka je velmi pečlivá, jen ty problémy s čekáním... I když je člověk objednaný na konkrétní hodinu, tak čeká následně i dvě hodiny, než na něj přijde řada... Nevím proč paní doktorka objednává na 8.00, když do práce přichází mezi 8.15-8.30 a tak hned od prvního pacienta nabírá skluz....
Doporučování k drahým specialistům jsem také zažila...

Nicméně v dnešní době, kdy stomatologů je nedostatek, klady paní doktorky převažují

Paní doktorku velmi chválím a tímto jí i děkuji za ošetřování mého syna. Je ve věku kdy mu padají zuby a začínají růst nové, což se nedá naplánovat a objednat. Vždy když má syn problém tak paní doktorka ho s úsměvem vezme a ošetří ho. Má k němu i skvělé jednání, vše mu vysvětlí a nebojí se ho pohladit za statečnost. A k čekání po hodině objednání? Chápu že když během dne přijde několik bolestivých případů, tak je nikdo nevyhodí ale ošetří a tímto je hned časový skluz.

Souhlasím s čekáním v čekárně, ale jinak mě tato lékařka naprosto vyhovuje. Je vidět, že práce jí opravdu baví. Pokaždé mě udiví jak si pamatuje stav zubů. Když jsem se jí na to ptala jak to dělá odpověděla, že zuby si pamatuje, ale lidi ne. U pani doktorky jsem si jistá, že mi poskytne tu maximální péči. Naprosto ji důvěřuji a doporučuji. Dokonce vysvětlí vše kolem zásahu, který dělá. Tedy z člověka spadne stres i z vrtání, protože vysvětlí proč se jí zoubek nezdá a proč ho musí vrtat.

Souhlasím s příspěvkem - zdlouhavé objednávání, přes jasně stanovený termín čekání v čekárně i hodinu, navíc naprosto nesmyslné doporučování ke specialistům, kteří mají velmi zvláštní a vysoké ceny.

Dr. Vajzrova je zubarka ktera ziskala moji duveru.