Marcela Martonová
Frýdecká 439, Praha

Umístění: Marcela Martonová

Paní doktorka je mimořádně empatická k dětem, velmi pozitivní a příjemná. Sestřička také. Syn k nim chodí moc rád a dokonce se tam i těší. Svoje první vrtání zvládl, díky paní doktorce, s úsměvem. Když jsem slyšela jak se s ním paní doktorka baví (zlatíčko, miláčik) byla jsem až dojatá. Kdyby bylo takových lékařů více, děti by se nemusely tak bát ošetření. Za mě skvělá péče, lepší lékařku jsem si pro syna nemohla přát.

Náš nejstarší syn se hrozně bál zubaře vzhledem k špatným předchozím zkušenostem. Díky paní doktorce, sestřičce a jejímu klidnému a milému přístupu se nebojí, jde na každou prohlídku v klidu a i když ví, že se mu bude dít něco "nemilého" nemusím ho týden předtím přemlouvat:-) K paní doktorce se těší.

Vždy som mala strach zo zubárov ( hlavne kvôli zlým skúsenostiam), no pri pani doktorke Martonovej sa to zmenilo. Je to vynikajúca zubárka, veľmi profesionálna, svojej práci naozaj rozumie a navyše je aj veľmi priateľská. Taktiež musím pochváliť aj sestričku, ktorá je veľmi príjemná a ústretová. Určite odporúčam každému!