Praktický lékař - stomatolog
Hostinského 1536, Praha

Paní doktorka si neumí zorganizovat čas, tři hodiny čekání v čekárně i víc jsou zde normální. Bohužel si asi nabrala příliš mnoho pacientů, na které má velmi málo času, nemůže se jim pak věnovat důkladně. Dělá velmi kvalitní zubní náhrady - korunky, můstky, ale léčení jiných problémů jako jsou různé záněty, kazy ne vždy zvládá a odhalí, pak je třeba se obrátit i jinam.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Chodila jsem k paní doktorce od svých 18 do 23. V mých 23 letech mi na prevenci našla 3 kazy, jeden na sedmičce vyvrtala bez injekce s tím, že má špatnou zkušenost a injekci nedává. Na druhé dva kazy jsem si našla jiného zubaře a ten tyto kazy nenašel a následující 4 roky se neukázaly.
Je to má zkušenost, ne dobrá. Věřím, že jiní mohou mít s paní doktorkou dobré zkušenosti. Já už teď vím, že hodina a více čekání v čekárně není normální. Moje zubařka se mi za 5 min. zpoždění omlouvá. Od poslední návštěvy u paní doktorky Adamove mám ze zubaře hrůzu. Vrtání bez umrtvení, následný křik paní doktorky, že se chovám hůř než dítě z první třídy. A další urážky. Je to už 10 let a na tenhle okamžik nezapomenu. Pokaždé se u zubaře klepu strachy.

Skvělá zubařka, pracuje citlivě a velice kvalitně. Díky tomu má spoustu pacientů a delší objednací lhůty. Ale velmi dobré výsledky za to čekání stojí.

Naše milovaná paní doktorka, nenechá pacienty trpět, hned se ptá-nebolí to broučku?Jen ať jí dále slouží zdraví a může pokračovat v její nesmírné péči o náš chrup.

Skvělí doktor,vřele dporučuji

Chodím k paní doktorce od roku 1993 a díky její péči je můj chrup zdráv.
Vyléčila mě i zánět dásní, který mě předtím trápil několik let.
Na kvalitní ošetření si rád počkám. Dlouhé objednací doby svědčí o maximální pracovní vytíženosti a kvalitě. V dnešní době ostatně není problém změnit ošetřujícího lékaře a vím o praxích s prázdnými čekárnami.Tam ale já nepůjdu, o svůj chrup mám strach.

K paní doktorce chodím již několik roků zejména s parodontozou, kdy můj lékař konstatoval, že vzhledem k pokročilé nemoci musím dostat umělý chrup. Poté jsem dostal na paní doktorku doporučení a zkusil jsem to. Chrump mám dále svůj vlastní a jsem velmi spokojen. Léčba a hlavně přístup k pacientovi jsou velmi profesionální a hlavně příjemné, což si myslím je u zubního lékaře dost podstané. Hygienistka u paní doktorky je také velmi kvalitní a plně profesionální, stejně jako paní doktorka je velmi příjemná na jednání s pacientem.

Dobrý den, souhlasím s tím, že čekací doba, i když jsemobjednána, je někdy velmi dlouhá.

Jako zubařka kvalitní a citlivá- souhlasím. Ale opravdu by se mělo něco udělat s těmi přespříliš dlouhými objednávacími termíny a pak mám zkušenost, že i když už sedím v čekárně a jsem objednaná, tak prosedím hodinu a půl i dvě, než přijdu na řadu-myslím,že u velmi dobrého lékaře by tato doba měla být 20-30 minut.Stalo se mi též, že jsem musela vyhledat ošetření kvůli bolesti zubů(-již dvakrát) a též jsem čekala hodinu a půl na ošetření.Pokud je na dveřích, že bolestivé případy se ošetřují od půl osmé do devíti, tak by to mělo platit! Navíc si myslím, že se tyto případy vyřizují přednostně.Tak asi tak.......

S názorem souhlasím. Jsem u této zubařky cca 10 let. Vždy je příjemná. Co se zákroků týče nemohu až tak posuzovat, jelikož až na jedno vrtání jsem nikdy nic nepodstupovala.
Pravdivou negací jsou objednávací termíny. Šest měsíců dopředu je standart. Ale to přeci na kvalitě zubaře nic neubírá? :-)

Co ale musím podotknout je její zubní hygienistka! Jí tleskám! Naprostá profesionálka, na zubním křesle se kolikrát nasměji tak, že zapomínám kde jsem a již je pro mě pravidlem, že se k ní objednávám v době mých narozenin, je to pro mě příjemný dárek! :-)