MUDr, Lukáš Hubáček
Horáčkova 1122/5, Praha

Umístění: MUDr, Lukáš Hubáček Jiný

K panu Hubáčkovi chodím přes 10 let. Ochotný, empatický. Jsem rád, že mám takového zubaře. Je to frajer

Umístění: MUDr, Lukáš Hubáček prevence zubního kazu

k panu MUDr. Hubáčkovi chodím již několik let. Ani přestěhování na Moravu mě nedonutí zubaře měnit:). Pan doktor je pečlivý, svoji odvedenou práci si nejdříve sám zkontroluje, pak se mě doptává zda je vše v pořádku, případné nerovnosti ještě upraví k mé spokojenosti. Plomby od předchozího zubaře jsme museli vyměnit, protože mi díky nepečlivé práci předchozího lékaře zůstávalo jídlo mezi zuby a "dolování" zbytků bylo nepříjemné. Díky doporučení mezizubních kartáčků, škrabky na jazyk, malého kartáčku už ani nemusím chodit na dentální hygienu a vše jsem schopná vyřešit během návštěvy u pana doktora Hubáčka. Domluva se sestřičkou je vždy rychlá a v čekárně málokdy čekám, což je velice příjemné a oceňuji, že si pak doktor plánuje svoji práci tak, že si váží i času svých pacientů a nenechá je čekat zbytečně v čekárně.

Umístění: MUDr, Lukáš Hubáček

Naprostá spokojenost s ošetřením, chodím k panu doktorovi i se synem(měli jsme velký problém sehnat zubaře pro dítě). Příjemný, sympatický, bezbolestný a zatím bez jediného problému.

Umístění: MUDr, Lukáš Hubáček

Výborný zubař, vystřídala jsem jich několik a tento je zdaleka nejlepší. Velmi pečlivý, s každým zubem si opravdu vyhraje, zákroky minimálně bolestivé (ani na vrtání u něj nepotřebuji anestezii). Spravil mi i několik zubů, kde jeho kolegové v minulosti nadělali paseku. Po většině návštěv zubaře jsem mívala afty nebo záněty, u něj nikdy. Obvykle si člověk i po objednání chvíli počká, ale max hodinu.

Vynikající lékař, šetrný, ohleduplný, precizní! Vždy edukuje o danném zákroku a jeho variantách. Jsem velmi spokojená, dokonce pracuje i přez svou obědovou pauzu, když je vyžaduje okolnosti. Vždy mě přívítá úsměvem, a vždy na čas! Dokonce i děti z ordinace odchází s úsměvem :) Doporučuji!!! TOP zubař!!!

„MUDr.” Lukáš Hubáček je pro mne NEJHORŠÍM zubařem na světě!!! Po jeho zákrocích již po dobu několika měsíců nemohu bezbolestně mluvit ani kousat a trpím permanentní bolestí!!! Připravil mne o zdravé přední zuby, poškodil trojklanný nerv, odblokoval čelistní kloub a následně i krční páteř!
Zničil mi zdravý chrup, protože neváhal bez rozmýšlení rozvrtat zdravé zuby, jen aby si přivydělal. Účtuje si neoprávněně za RTG, v jeho ordinaci si musíte vyplachovat pusu dezinfekcí kvůli přítomným řádícím virům, resp. zavirovaným nástrojům (po druhé návštěvě jsem kvůli těmto zavirovaným nástrojům dostala poprvé v životě akutní hnisavý zánět dásní – gingivitis a musela pak užívat 10 dní antibiotika), na plné pecky u něj v ordinaci řve vždy radio, atd. Jeho zubní práce je nepromyšlená, zbrklá a zištně motivovaná.
Rozvrtal mi bez anestezie zcela zdravý přední zub č. 1, přičemž mi poškodil trojklanný nerv. Když jsem další den ráno v bolestech a s pláčem naběhla, aby navíc neestetickou plombu zbrousil (de facto spojil jedničku a dvojku v jeden celek s obloukovitě zakřivenou nevertikální minimezerou mezi zuby – takže přední horní zub byl nahoře širší než dole asi o 1 mm – tj. zcela opačně než je normální růst zubu, takže docela estetická pohroma - mít každý přední zub jinak široký i tvarovaný), odmítl mne ambulantně ošetřit, vyhodil mne s tím, že mám přijít až za 4 dny!!! Bolest se stala nesnesitelnou, protože mi natrvalo a nevratně poškodil trojklanný nerv a nyní je již pozdě něco řešit. Boční výplň na jedničce udělal natolik širokou – asi o zmíněný 1 mm, že utlačovala dvojku, až začala černat a umírat. O dvojku jsem kvůli němu nakonec již přišla – je po endodontickém ošetření. O jedničku přijdu nejpíš brzy také, vypadá to, že jejím rozvrtáním způsobil její vnitřní frakturu.
Zkázu završil tím, že mi při další návštěvě přední zub v rotaci příliš zbrousil z vnitřní strany jazyka, čímž mi odblokoval čelistní kloub! Vůbec mu nedošlo, že nemůže jen tak rozvrtat zdravý přední zub a hlavně brousit zdravé přední zuby, protože tím hne celou čelistí a dojde k dislokaci a poškození čelistního kloubu. Problémy s čelistním kloubem navíc s trigeminem jsou nejbolestivějšími vůbec, do návštěvy v jeho ordinaci jsem s kloubem nikdy potíže neměla, do návštěvy v jeho ordinaci jsem byla zcela zdravá. Jelikož čelistní kloub ovlivňuje i šíjové svaly, brzy se jako domino efekt k tomu přidal i náhlý posun krční páteře, takže jsem po návštěvě tohoto zubaře zůstala v posteli téměř paralyzována s krčním límcem na krku. Někteří zubaři jen kroutili hlavou a nechtěli ani uvěřit, že by někdo z kolegů rozvrtal zdravý přední zub č. 1, kde je napojení na nejdůležitější hlavový nerv i čelistní kloub…
Když si zubař Hubáček uvědomil, co provedl, snažil se mne urychleně zbavit, prý abych přešla k jinému zubaři. Jediné, co ho zajímá, aby měl na internetu výborné hodnocení, které je výsměchem všem pacientům, to si pravidelně kontroluje, ale akutní případy neošetřuje, na ně nemá čas...
Nyní nemohu bezbolestně kousat, mluvit, trpím permanentními bolestmi čelistí, zubů, hlavy a zad, denně musím užívat prášky na bolest. A kvůli chronickým bolestem čelistí a zubů nemohu ani dobře spát. Musela jsem přestat pracovat jako přednášející a jsem závislá na své rodině, která je z mé permanentní zubní a čelistní bolesti, kterou mi tento zubař způsobil, nešťastná. Již téměř rok běhám po lékařích, rehabilitacích, aj., aby mi léčili krční páteř, čelistní kloub a nerv trigeminus, zatím bez perspektivy na zlepšení. Celý případ hodlám řešit i legální cestou.

Výborný lékař, velmi příjemný a šikovný :-) Čekací doba téměř žádná. Vezme mě většinou na přesně stanovenou dobu. Je velmi pečlivý a vždy vím, co mě čeká. Má lidský přístup. Top zubař!!! :-)

Také k němu ráda chodím, příjemný a šikovný pan doktor i sestřička, mám dost špatné zuby po braní ATB, již od dětství a pan doktor se snaží seč může mě zuby zachraňovat :-)

Skvělý zubař! Sympatický člověk, pečlivý, přesně vám popíše a vysvětlí co právě dělá.Pokaždé mě osobně přivítá podáním ruky! Téměř žádná čekací doba, povětšinou vezme vždy na předem domluvenou hodinu.Díky němu jsem se konečně přenesla nad svůj strach ze zubařů!:-)