Přijímám: dospělí

Andrologické vyšetření

Diagnostické testy neplodnosti

Hormonální vyšetření +2 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

1 000 Kč

Andrologická klinika

Odborně se věnuji andrologii- vědě, která se zabývá chorobami mužských pohlavních orgánů. Působím jako odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerz...

• sexuologie
  • urologie

U

Pan doktor Bittner je odborník na svém místě. Skoro nechápu, jak může některé věci vědět. Odhalil problém a nasadil léčbu. Byla úspěšná. Děkuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mohu se zeptat, jak dlouho trvá působení injekce andrenalinu do penisu například u priapismu? Jak dlouho takto zavedený adrenalin dokáže bránit penisu před ztopořením ? Děkuji,

Adrenalin účinkuje velmi krátkodobě, aplikace adrenalinu do topořivých těles je pouze akutním řešením priapismu. Jako trvalá blokáda erekce se používají antiandrogeny (léky blokující působení mužských hormonů).

MUDr. Lukáš Bittner

Dobrý den.
Mám špatné spermogramu. Koncentraci 0.3 (norma 15), celkový počet 3 (norma 39).Můžete mně pomoc? Mluvíte anglicky nebo rusky?

We speak English and we provide complete care for infertile men. Please call our assistant for date of examination, if interested. Contact is available on Iscare webpage.
With best Regards

MUDr. Lukáš Bittner