MDDr. Lucie Pechová

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Nemám co vytknout, paní zubařka umí vytvořit super atmosféru.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velice mladá a pečlivá paní zubařka, snaží se vysvětlit věci tak, aby je člověk pochopil a zbytečně se ničeho nebál. Určitě doporučuji.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Doktorka Pechová byla moc milá. Mám z návštěvy velmi dobrý pocit.

Umístění: KissDent, s.r.o. vstupní vyšetření

Mladá paní zubařka jedná nepřiměřeně autoritativně až arogantně, nevede dialog, neinformuje o jednotlivých krocích svého postupu. Nechová se proklientsky natož empaticky a citlivě, jedná kvantitativně než kvalitativně. Smlouvá nadbytečné návštěvy a nadbytečné zákroky, o kterých nevede dialog, jestli je s takovým řešením pacient v souladu a jen určuje. Což z hlediska jejího mladého věku nevede k důvěře a svolné akceptaci, která by měla přijít na základě rozvahy, klidu, přirozené autority a zkušenosti. Již nebudu tuto lékařku navštěvovat, s tímto jejím přístupem bych ji svůj chrup do péče nesvěřila. Návštěva byla velmi krátká a nepříjemně rychlá na úkor pocitu péče, empatie i klidu.

Umístění: KissDent, s.r.o. vstupní vyšetření

Byli jsme s dětmi poprvé u zubaře, slečna doktorka nemá bohužel k dětem moc vztah.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Milá mladá paní doktorka s profesionálním přístupem.