Poliklinika Olšanská
Olšanská 7, Praha

Umístění: Poliklinika Olšanská Jiný

Zubařka v pohodě ale materiál který používá hodně špatný. Bílé plomby které mi před 5 lety dala mi postupně všechny vypadaly! A musela jsem platit za všechny nové plomby znovu. Tentokrát u jiného zubaře který používá jiný materiál. Plomby které mi dělala ona začaly padat a ty které ještě mám mají tmavě mapy . Naneštěstí i na předních zubech takže to vypadá hrozně. Zubař nový se mě ptal kdo mi tam udělal takový zvěrsto.

Paní doktorku Otavovou stoprocentně doporučuji !!! Je to zkušená zubařka na vysoké profesionální úrovni. Navíc trpělivá, pečlivá a ochotná (sestřička věrná kopie:)). Domluvený čas vždy platí. 100% spokojenost

V roce 2011 jsem přišel o zubaře který ukončil svou praxi. O vánocích 2015 se mně zlomil zub a druhý po endo zákroku z roku 2010 se rozpadl. Hledal jsem hned zubaře který by mně vzal ale všude měli plno.
Dostal jsem typ od známé mojí manželky na paní MUDr. Otavovou Ivanu, ta ovšem měl pacienty plné ale její dcera MDDr. Lucie Otavová již měla volný prostor pro nového pacienta.
Měl jsem vždy ze zubařů strach už ze základní školy kde mně zničila zubařka asi 4 zuby tak nenávratně že se museli mezi lety 2004 - 2010 zcela endo zákrokem "vypreparovat".
Bál jsem se že mně paní MDDr. Otavová pošle pryč protože jsem se o zuby nedostatečně staral, ale neudělala to a hodně mně pomohla !
Měl jsem opravu velké bolesti a moje ústa vypadají jako po výbuchu granátu (40% jsou v dezolátním stavu). Byl jsem u ní už 3x během ledna a vždy 100% spokojenosti.
V březnu jdu na další zákroky a už nyní se nebojím :)

Richard Maršál, Praha 3

Perfektní zubní ordinace - šel jsem k zubaři po 15 letech a byl jsem mile překvapen (víte jak jsou zubaři nadšení, když na to roky kašlete a pak přijdete s prosíkem, pusou plnou kazů a jiných problémů). Po třech návštěvách jsem odcházel s opravenými zuby (trhání osmičky nahoře a odvrtání zkažené šestky dole - následné umrtvení vložkou a pak čistění kanálků + plomba). Za půl roku z radostí půjdu na preventivní prohlídku. Neúčtuje nesmyslné částky za každou návštěvu a úkon, ale nabídne a doporučí pacientovi si připlatit, když to považuje jako moudrou investici.