Soukromá zubní ordinace
Sokolovská 161, Praha

K této paní zubařce chodím již mnoho let a neměnila bych. Nyní k ní již chodí i má dcera, která se zprvu zubaře velmi bála, ale díky citlivému přístupu paní doktorky nyní probíhá každá návštěva bez obav. K velkým plusům určitě patří i poměrně rozumné ceny, za mnoho výkonů se nic napřiplácí. Tuto paní zubařku bych určitě všem doporučila, jen myslím, že již nové pacienty nepříbírá.

Sympatická, šikovná a krásná, první zubařka, na kterou se vždy těším!

Doktorka Císařová je velmi precizní, oceňuji, že také velmi věcná a ochotná. Neměnila bych.

Je mi 30 let, před 3 lety jsem měla první kaz ve svém životě, paní doktorku jsem neznala, neměla jsem kam jít, tak jsem šla k ní. Zub mi vyvrtala, udělala díru velkou jak jámu, pak mi dala bílou plombu za 700 Kč a čas plynul. Pak jsem u ní byla s tímto zubem pečená vařená, protože mě stále brněl, necítila jsem ho, byl zkrátka divný, stále mi říkala, že to nic není. Ale bylo, protože se mi pod tou plombou ten kaz rozšiřoval a rozšiřoval až dnes jsem o ten zub přišla bohužel úplně. Jako člověk na mě paní doktorka působí nelidsky, arogantně, nepřístupně a je nekomunikativní, na co se nezeptáte, tak vám to neřekne. Už k ní nikdy nepůjdu...

Profesionálka každým coulem, ošetření nebolí, netahá z lidí zbytečné peníze, z ničeho nedělá problém. Jsem maximálně spokojená a vděčná, že mohu být její pacientkou.

Za celý svůj život jsem se setkal se řadou zubařů - a je mi trochu líto, že tak perfektní "vílu Zubničku" jsem potkal až teď.

pred pani doktourkou jsem mel jineho lekare.. po nekolika letech a nekolika znicenych zubech jsem utekl na doporuceni k pani doktorce - cca po 15ti navstevach dala doporadku vse co pokazil predchozi lekar. je 1. zubar od ktereho neporebuji umrtveni, az me to prekvapilo, pracuje naprosto skvele a v ramci moznosti i bezbolestne.. po navsteve pani doktorky jsem se prestal bat zubare. Kvalitni pece, prace kterou odvadi je 100% nic se mi jeste nerozpadlo neuvolnilo apod. ve svem zivote jsem zatim nikoho lepsiho nepotkal!

Bezvadná zubní lékařka - profesionální přístup, vstřícnost.

Stará se o mě i mého syna a na vynikající úrovni. Laikovi vysvětlí problém a snaží se maximálně předcházet tomu, aby to bylo příliš bolestivé. Navíc ze mě netahá zbytečně peníze a to se cení. :-)

Vynikajici odbornice, bezbolestna osetreni, zadne cekani, vysoka uroven.