Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Neurochirurgie FN Královské Vinohrady a 3. LF UK
Šrobárova 50, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pan doktor se mi jevil jako lékař,který má o pacienta zájem a jeho lidský přístup snižil mé obavy z operace,která mě zanedlouho čeká.

V
Ověřený profil

Pana doktora nemohu vůbec doporučit. Byl jsem u něho na kontrole po 3 měsících od operace výhřezu plotýnky bederní páteře. Zaplatil jsem 30 kč (s tím nemám absolutně problém), téměř jsem si ani nesundal kabát a už byl vytištěný papír s podpisem pana doktora o průběhu kontroly. Upozorňoval jsem pana doktora na přetrvávající bolesti v bederní části páteře a dostalo se mi odpovědi, že je to normální a že na jejich pracovišti mi už více pomoci nemohou. Čekal bych alespoň vizuální kontrolu hojení operační rány a základní pohybové vyšetření operované části těla. K tomu bohužel absolutně nedošlo, takže celá kontrola mohla proběhnout klidně po telefonu a zpráva šla odeslat emailem. Naštěstí mě operoval jiný doktor.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

tento pan doktor mě operoval ještě v motole kde byl primář neurochirurgie a s jeho operací a pooperační péčí jsem byl velmi spokojem Horák


operace karpálního tunelu u něho nedoporučuji, operace chybně provedená a ještě pan doktor nechtěl uznat pochybení. byla nutná revize, ale ta probíhá v jiném odborném středisku. tam uznali několik pochybení pana doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já bych pana doktora spíše nedoporučil. Několik let jsem k němu chodil a i když jsem stále udával stejné obtíže, doložené o nálezy z jiných zdrav. pracovišť, tvrdil, že jsem v pořádku. Když mi začátkem roku došla trpělivost, šel jsem k jinému neurochirurgovi a nyní jsem po 3 těžších operacích. Operace by byly mnohem jednodušší, pokud by pan doktor nebyl arogantní a samolibý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

operoval naši rodinu to je manželka, syn i mě ještě v motolské nemocnici a s jeho jednáním a pracovním úsilím jsme naše celá rodina velmi spokojená vřele každému doporučuji je to skvělý lékař p. radek


Došlo k chybě, zkuste to znovu