Neurochirurgie FN Královské Vinohrady a 3. LF UK
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor se mi jevil jako lékař,který má o pacienta zájem a jeho lidský přístup snižil mé obavy z operace,která mě zanedlouho čeká.

Pana doktora nemohu vůbec doporučit. Byl jsem u něho na kontrole po 3 měsících od operace výhřezu plotýnky bederní páteře. Zaplatil jsem 30 kč (s tím nemám absolutně problém), téměř jsem si ani nesundal kabát a už byl vytištěný papír s podpisem pana doktora o průběhu kontroly. Upozorňoval jsem pana doktora na přetrvávající bolesti v bederní části páteře a dostalo se mi odpovědi, že je to normální a že na jejich pracovišti mi už více pomoci nemohou. Čekal bych alespoň vizuální kontrolu hojení operační rány a základní pohybové vyšetření operované části těla. K tomu bohužel absolutně nedošlo, takže celá kontrola mohla proběhnout klidně po telefonu a zpráva šla odeslat emailem. Naštěstí mě operoval jiný doktor.....

tento pan doktor mě operoval ještě v motole kde byl primář neurochirurgie a s jeho operací a pooperační péčí jsem byl velmi spokojem Horák

operace karpálního tunelu u něho nedoporučuji, operace chybně provedená a ještě pan doktor nechtěl uznat pochybení. byla nutná revize, ale ta probíhá v jiném odborném středisku. tam uznali několik pochybení pana doktora.

Já bych pana doktora spíše nedoporučil. Několik let jsem k němu chodil a i když jsem stále udával stejné obtíže, doložené o nálezy z jiných zdrav. pracovišť, tvrdil, že jsem v pořádku. Když mi začátkem roku došla trpělivost, šel jsem k jinému neurochirurgovi a nyní jsem po 3 těžších operacích. Operace by byly mnohem jednodušší, pokud by pan doktor nebyl arogantní a samolibý.

operoval naši rodinu to je manželka, syn i mě ještě v motolské nemocnici a s jeho jednáním a pracovním úsilím jsme naše celá rodina velmi spokojená vřele každému doporučuji je to skvělý lékař p. radek