Neurochirurg Praha

• „Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za skvěle odvedenou práci. Už dlouho mě trápilo brnění v levé ruce, když už jsem kvůli tomu nemohl spát, rozhodl jsem se, že přemůžu strach z operace a půjdu do toho. Brnění hned po operaci odeznělo. A rekonvalescence byla velmi rychlá. Prostředí kliniky je konfortní a celý tým velice příjemný. Mockrát děkuji. Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce - neurochirurgie

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktoru Raevovi za jeho perfektně provedenou práci. Velmi dlouhou dobu jsem trpěla bolestmi páteře - sténoza a vyhřezlé plotýnky. Předoperační konzultaci jsme řešili kvůli coroně přes telefon, pan doktor viděl je magnetickou rezonanci a jeho závěr byl jednoznačný, operace. Strach byl velký, půl roku jsem se psychicky připravovala na zákrok. Přístup lékařů na Homolce je opravdu profesionální, pan doktor svým umí uklidnit a má zlaté ruce. Po dvouhodinové operaci mi na zádech zůstala 2 cm velká jizvička, který byla jen přelepená. První týden po operaci byl sice trošku náročnější, ale při dodržování všech pokynů jsem již od druhého týdne chodila a postupně se více a více hýbala. Rekonvalescence proběhla velmi rychle. Jsem moc ráda, že se vše vydařilo na jedničku s hvězdičkou a panu doktorovi patří velký dík. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce - Neurochirurgické oddělení

• Neurochirurg, Chirurg

„Skvělý lékař, velmi lidský. Perfekně, bez zbytečných prodlev, provedena operace vyhřezlé ploténky l5/s1.

Šrobárova 50, Praha Mapa

Neurochirurgie FN Královské Vinohrady a 3. LF UK

• Neurochirurg, Onkolog, Neuro… log Více

U Nemocnice, Praha Mapa

MUDR. JOSEF KUBÍNEK

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Neurochirurg, Chirurg

„Pan doktor se mi jevil jako lékař,který má o pacienta zájem a jeho lidský přístup snižil mé obavy z operace,která mě zanedlouho čeká. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Neurochirurgie FN Královské Vinohrady a 3. LF UK