MUDr.

Ortoped, Chirurg

Kontaktní informace

• J

Vážený pane doktore,

dovolte mi touto cestou ještě jednou poděkovat za záchranu nohy po DN. Tenkrát jste čerstvě přišel do nemocnice Na Františku. Díky Vašemu umu a tvrdosti při rehabilitaci dodnes chodím. Přeji Vám jen to nejlepší jak v práci, tak v osobním životě.

Jaromír Špánek

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Pavel Říman
    Pavel Říman
    Palackého 5, Praha
    Parádní doktor, parádní člověk! To mohu bez problému konstatovat, vzhledem k tomu, že mě dával několikrát dohromady. Více

Marie Součková
    Marie Součková
    Maiselova 4, Praha
    Velice milá a lidská a hlavně odbornice, jsem šťastná že k ní mohu chodit. Pomohla mi a bolest přestala. Více

Pavel Sehnalík
    Pavel Sehnalík
    Soukenická 22, Praha
    Pan doktor Sehnalík je vstřícný, laskavý, pracovitý. Vždy mi pomohl od bolesti a léčbou. Někdy obstřik, samozřejmě… Více

Ivana Čechová
    Ivana Čechová
    Na Poříčí 12/1041, Praha
    Odbornice na svém místě s velice citlivým, ochotným a lidským přístupem. Paní doktorka mě léčí s kolenem a jsem… Více

Radovan Hora
    Radovan Hora
    Terezie Brzkové 15, Plzeň
    Velmi dobrý dojem, slušné zacházení, příjemné prostředí. Velmi dobře hodnotím osobní přístup lékaře k pacientům.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

Vážený pane doktore,

Jaromír Špánek

• Z

Pan primář Hruška je excelentní lékař - o své pacienty se stará dokonale! Zdenka Slámová

• H

Již je to 14 let a stále všechno v naprostém pořádku. Chci vám moc poděkovat za vaši perfektně odvedenou "práci", doporučil mě váš kamarád MUDr. Budín ze Sokolova. Ještě jednou moc díky

• E

K panu MUDr. Hruškovi chodím už 17 let a nedám na něj dopustit. Opravdu se pacientovi věnuje a ví co dělá. Tímto bych mu chtěla poděkovat za jeho dosavadní péči a vřele ho všem doporučiji.

• B

Přikláním se ke superlativům. V dnešní době spíše narážím na lékaře - podnikatele. A proto jsem velice pozitivně zaskočena poctivou "starou" školou pana doktora.
      Vyslechne, rychle pochopí problém a kvalitně poradí. Kéž by všichni lékaři pracovali takto přívětivě, pečlivě a schopně.

• P

Vynikající odborník, milý člověk. Operoval mi koleno po úrazu při lyžování.

• Nejlepší ortoped na světě!

• Celá naše rodina s ním má jen ty nejlepší zkušenosti.

• Vzácné zkřížení lidských vlastností a odborných dovedností, pro kterého nemoc pacienta není prostředkem ke zbohatnutí!Měl by mít možnost vychovávat větší množství mladých lékařů, působit na ně nejpřirozeněji - svým osobním příkladem.

• Velmi osobní a slušný přístup