Logoped Praha

• Logoped, Psychoterapeut, Dia… gnostik Více

„Spolupracujeme spolu krátce, ale můžu říct, že pan Šverma je velice empatický, pozitivní člověk. Na naše schůzky se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem, nabitá energii. Věřím, že mě nasměruje zpět na tu správnou cestu a pozitivní myšlení. Kdyby to šlo, chodila bych k němu snad denně. Doporučuji! :) Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

Cvičení hlasu a dikce

600 Kč

• „Je výborná, berete ji /jestli má volnou kapacitu/. Najde si cestu i tam, kde původně byly jen šípkové trny /no spíš tdny/. Hledá způsob jak to udělat, aby se zadařilo a má kde brát, takže ve výsledku jsou všichni :-) Díky. Více

J.Vrby 519, Kladno Mapa

Soukromá logopedická poradna

• „Mockrát děkujeme paní Hruškové za perfektní péči o tatínka! Na hodiny jsme se vždy všichni tešili a těšili se z dalších a dalších pokroků (tatínek po klíšťové encefalitidě, ochnuté tělo, jazyk). Díky paní Hruškové se nám podařilo znovu obnovit funkčnost jazyka, nyní pokračujeme v nastavených praktikách a věříme v další zlepšení. Poku hledáte skvělou lékařku s úžasným přístupem a srdcem na správném místě, tak nenajdete lepší.. DĚKUJEME, že jme Vás našli ! Více

Zámek 50, Benátky nad Jizerou Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

Nám. 30. června 508, Milovice Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

• Logoped, Internista, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K pani doktorce Pustove chodime jiz 2.rokem a musim nesouhlasit s komentari, ze pani doktorka je nesympaticka a chladka k detem. Nasi kluci ji maji radi a vzdy se chteji predvest v tom nehlepsim svetle a trenuji hlavne pro pani logopedku. Mozna maji lide pocit, ze pani doktorka nauci jejich deti mluvit a trva jim trosku dele pochopit, ze pani doktorka poskytuje pouze rady a navody jak na to, ale cvicit se musi doma. Ke kazdemu z kluku ma pani doktorka jiny pristup dle jeho povahy coz velice ocenuji. V 5 letech jeden z kluku zvladnul R i Ř a druhemu chybi prave tyto hlasky. Více

Tererova 1355, Praha Mapa

Ordinace klinické logopedie

• „Paní magistra má velmi empativní, taktní a citlivý přístup k rodičům. Při jednání s dětmi je trpělivá, milá, chápavá i tolerantní - prostě senzační. Vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Riegrova 401, Kladno Mapa

Samost. zařízení logopedické

• „musím přidat hodnocení jako super, když jsem na to narazila, že je to možné . jezýdím s dětmi z mimo Prahy 60 km. paní magistra nás vzala do péče a již budeme končit. vše umíme. ale necchce se nám. je to u ní moc fajn.taková terapie i pro matky. Více

U Pergamenky 1044, Praha Mapa

Klinická logopedická péče

• „Výborná logopedka. Syn s ní úžasně spolupracuje, což jsem ani neočekávala. Při každé návštěvě se naučí vyslovit nějaké další písmenko nebo písmenka a pak doma trénujeme. Více

Arabská 684, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček. Více

Táborská 59, Praha Mapa

Logopedie klinická

Táborská 325/57, Praha Mapa

Nuselská Poliklinika

• „Výborná logopedka! Odbornice, umí pracovat s klienty v celém věkovém spektru. Milá, vstřícná, ochotná.

Živonínská 1630, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Musim se take pridat ke chvalam. Pani doktorka je skvelaza 2mesice sme napravili jazyk aak si vzala do parady jeste spravne drzeni tuzky a z maleho mame sikovneho predskolaka i diky ni... Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

Logopedická ambulance

• „Výborná doktorka, je skvělý odborník se vstřícnou a veselou povahou, která to s dětmi umí - jako celý personál. Lepší bych sotva hledala, Více

Zdislavická 720 (Durychova), Praha Mapa

Krouzova 3036, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „4 roky jsme chodily s 2 dětmi k pí chvojkové a nenaučila je nic věnovala se dětem obou najednou cca 7 minut a nemá odbornou znalost co s dětmi dělat-- chodíme ted k pí Merunkové je to jiné má jiné metody podložené praxí a zkušeností ruzné cvičení jazyka což jsme u pí Chvojkové takové cvičení nikdy nedělali. Připadá mě že jsem tam k pí.Chvojkové chodily 4 roky uplně zbytečně-- tady u pí Merunkové zacináme znova od začátku a moc se diví proč se neučili to a to a já ji řikal že ani nevím že se to má tak a tak dělat tím chci říct metody pí Chvojkové jsou velmi slabé a nevyhovujicí samo to mluví i za sebe že se pí Chvojkové mé 2 děti věnovala cca 7 minut to u pí.Merunkové se 1 dítěti věnuje min.20minut doporučuji pí.Merunkovou. Děkujeme Petr Kolář otec od dětí Michala a Nikolky Více

Unhoštská 2533, Kladno Mapa

Samostatné zařízení logopeda

• „Paní doktorka je naprosto skvělá trpělivá hodná milá dceru si okamžitě získala perfektní k dětem moc ráda k paní doktorce chodí a vždy se na ni moc těší.Učí formou hry..Opravdu člověk na správném místě.Pracuje vždy se super náladou a je vidět že ji to baví.Dětem opravdu pomůže. Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Logopedická ambulance

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní magistru Bílkovou navštěvujeme již rok a půl a jsme nadšení. Syn je vývojový dysfatik, posun za tu dobu je neuvěřitelný a velkou zásluhu má na tom právě intenzivní logopedická péče. Paní magistru mi doporučila švagrová, která s ní měla také skvělou zkušenost. Když jsem jí zavolala poprvé, udělala si na nás do týdne čas. Sezení je většinou kolem půl hodiny (syn se těžko soustředí déle), ale docházíme každý týden nebo maximálně jednou za 14 dní. Nezávisle na sobě syna chválily psycholožka a speciální pedagožka, že je šikovný dysfatik a je znát soustavná logopedická péče. Na lekcích jsem dostala mnoho rad a tipů. Se synem navázala přátelský vztah a je radost je pozorovat během sezení. Syn chodí na lekce ochotně a rád. Děkujeme. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Vynikající logoped.Usměje se na pacienty dává nové poznatky. super.S dětmi to opravdu umí má velké skušenosti a pokaždé ráda vyhoví.Když vejdu do její ordinace ,usměje se a de se mnou pracovat doporučuji Mgr holoubkovoukaždému který má problém s řečí a nejen to. Více

Bronzová 2024/29, Praha Mapa