Logoped Beroun

• „Je výborná, berete ji /jestli má volnou kapacitu/. Najde si cestu i tam, kde původně byly jen šípkové trny /no spíš tdny/. Hledá způsob jak to udělat, aby se zadařilo a má kde brát, takže ve výsledku jsou všichni :-) Díky. Více

J.Vrby 519, Kladno Mapa

Soukromá logopedická poradna

• „4 roky jsme chodily s 2 dětmi k pí chvojkové a nenaučila je nic věnovala se dětem obou najednou cca 7 minut a nemá odbornou znalost co s dětmi dělat-- chodíme ted k pí Merunkové je to jiné má jiné metody podložené praxí a zkušeností ruzné cvičení jazyka což jsme u pí Chvojkové takové cvičení nikdy nedělali. Připadá mě že jsem tam k pí.Chvojkové chodily 4 roky uplně zbytečně-- tady u pí Merunkové zacináme znova od začátku a moc se diví proč se neučili to a to a já ji řikal že ani nevím že se to má tak a tak dělat tím chci říct metody pí Chvojkové jsou velmi slabé a nevyhovujicí samo to mluví i za sebe že se pí Chvojkové mé 2 děti věnovala cca 7 minut to u pí.Merunkové se 1 dítěti věnuje min.20minut doporučuji pí.Merunkovou. Děkujeme Petr Kolář otec od dětí Michala a Nikolky Více

Unhoštská 2533, Kladno Mapa

Samostatné zařízení logopeda

• „Vynikající logoped.Usměje se na pacienty dává nové poznatky. super.S dětmi to opravdu umí má velké skušenosti a pokaždé ráda vyhoví.Když vejdu do její ordinace ,usměje se a de se mnou pracovat doporučuji Mgr holoubkovoukaždému který má problém s řečí a nejen to. Více

Bronzová 2024/29, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Navštívila jsem paní Vlčkovou se svým synem. Byla jsem velice spokojena přístupem a kvalifikovanou péčí. Doporučuji!

K nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Sam. zařízení nelékaře VŠ logopeda

• Logoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

• „Nej!!!

Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy Mapa

Klinická logopedie

• „Ráda doporučuji,paní doktorka je skvělá jak po stránce odborné,tak po stránce komunikace.Nespěchá,vše vysvětlí,prostě je moc fajn. Více

Žufanova 1113, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Paní Vlčková mi byla doporučena specialistou, protože syn nemluvil, ve 3 letech měl jen 12 slov, nyní mu budou čtyři a pusu nezavře :-) , řešíme u jen drobné vady ve výslovnosti, paní logopedku mohu všem vřele doporučit. Vždy byla připravená, dobře naladěná, věnovala se synovi. Pokud máte dítě s vývojovou disfázií, dítě s poruchou autistického spektra, nebo jen dítě s opožděným vývojem řeči, paní logopedka je erudovaný odborník, který vás povede a pomůže vám dítě rozlmluvit. Více

Česká 49, Beroun Mapa

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa