Logoped Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

• Logoped, Psychoterapeut, Dia… gnostik Více

„Mám za sebou dlouhou cestu hledání způsobu, jak pracovat v hlavě i v těle se svými úzkostmi. Součástí je i psychoterapie. Už po prvním setkání panem Martinem jsem věděla, že on je pro mě ten „pravý“. Poprvé po 25 letech jsem díky němu nahlédla pod pokličku a pochopila podstatu. Pan Martin je vynikající odborník, vždy dobře jak naladěný a po celou dobu sezení je tu jenom pro mě. Na setkání se těším a odcházím s odvahou, že to dám. Jsem vděčná, že jsem ho potkala. Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

Cvičení hlasu a dikce

600 Kč

• „Mockrát děkujeme paní Hruškové za perfektní péči o tatínka! Na hodiny jsme se vždy všichni tešili a těšili se z dalších a dalších pokroků (tatínek po klíšťové encefalitidě, ochnuté tělo, jazyk). Díky paní Hruškové se nám podařilo znovu obnovit funkčnost jazyka, nyní pokračujeme v nastavených praktikách a věříme v další zlepšení. Poku hledáte skvělou lékařku s úžasným přístupem a srdcem na správném místě, tak nenajdete lepší.. DĚKUJEME, že jme Vás našli ! Více

Nám. 30. června 508, Milovice Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

Zámek 50, Benátky nad Jizerou Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

• Logoped, Internista, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „musím přidat hodnocení jako super, když jsem na to narazila, že je to možné . jezýdím s dětmi z mimo Prahy 60 km. paní magistra nás vzala do péče a již budeme končit. vše umíme. ale necchce se nám. je to u ní moc fajn.taková terapie i pro matky. Více

U Pergamenky 1044, Praha Mapa

Klinická logopedická péče

• „Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček. Více

Táborská 59, Praha Mapa

Logopedie klinická

Táborská 325/57, Praha Mapa

Nuselská Poliklinika

• „Výborná logopedka! Odbornice, umí pracovat s klienty v celém věkovém spektru. Milá, vstřícná, ochotná.

Živonínská 1630, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Výborná doktorka, je skvělý odborník se vstřícnou a veselou povahou, která to s dětmi umí - jako celý personál. Lepší bych sotva hledala, Více

Zdislavická 720 (Durychova), Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Musim se take pridat ke chvalam. Pani doktorka je skvelaza 2mesice sme napravili jazyk aak si vzala do parady jeste spravne drzeni tuzky a z maleho mame sikovneho predskolaka i diky ni... Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

Logopedická ambulance

• „Paní doktorka je naprosto skvělá trpělivá hodná milá dceru si okamžitě získala perfektní k dětem moc ráda k paní doktorce chodí a vždy se na ni moc těší.Učí formou hry..Opravdu člověk na správném místě.Pracuje vždy se super náladou a je vidět že ji to baví.Dětem opravdu pomůže. Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Po špatných zkušenostech jsme hodně váhali, koho si vybereme pro naši dceru a po doporučení od dětské lékařky jsme se obrátili na paní Slezákovou. Je opravdu velice příjemná, má výborný přístup, hodně nám pomohla a můžeme pouze vřele doporučit. Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Paní doktorka je nejen profesionální, ale i velmi příjemná, ochotná. Dcerka s ní ráda pracuje. Vše nám vždy vysvětlí, vyjde vstříc. Vřele doporučuji! Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Paní logopedku upřmně doporučujeme. Chodili jsme k ní celkem tři roky se dvěma syny, jeden výslovnost natrénoval perfektně, druhý úplně nedotáhl "r", ale to je spíš naše vina - soustředili jsme se pak na mladšího, problematičtejšího... Mgr. Šťastná je velmi milá a vstřícná k rodičům i dětem, oba kluci ji měli rádi. Je expresivní, taková divadelnice, což se dle mého k logopedii hodí. Potvrzuji, že dokáže zaujmout i méně soustředěné dítě. Navíc je schovívavá k rodičovským prohřeškům /málo jsme cvičili/ a hledá jiné cesty a formy práce :) Srdečně doporučuji! Více

Polesná 1690, Praha Mapa

Logopedická ambulance

• „Na počátku jsem se bála, že syn na logopedii nebude chtít mluvit, protože nerad komunikoval s cizími lidmi. Paní doktorka Vašatová mě po telefonu uklidnila, že to je normální, že si s tím poradí. Hned na prvním sezení syna rozmluvila a byla vždy milá, ochotná a uměla poradit. Nyní ji navštěvujeme s dcerou a jsme stále moc spokojeni. S. Rosenová Více

Pobřežní 38, Praha Mapa

Samostatné zařízení logopedické

• „Velmi vděčíme paní doktorce za pokroky v mluvení, již téměř k dokonalosti. Paní doktorka je dle mého subjektivního vnímání milá, trpělivá, empatická, můj syn byl často na sezeních hodně nepozorný, přesto se snažila ho zaujmout tak, aby se sám ochotně přidával k cvičením a byl aktivní. Hodně však záleželo i na časté a pravidelné práci se synem i doma. Dnes je mu 17 let, na logopedii už nedochází zhruba 6 let, a jeho výslovnost je perfektní. Paní doktorce dlužíme kytici a velký dík. moc nám pomohla. :-) I.petrašová Více

Čiklova 2/811, Praha Mapa

Logopedická ambulance

• „Paní doktorka je skvělá! Co jiné dvě nedokázaly za 2 roky logopedie, paní doktorka zvládla se synem vyřešit během 6 měsíců. Syn k ní chodil už v roce 2019 ale pořád jsme vděční, že existují specialisté jako tato paní doktorka. Měl problém u hodně písmenek. Dokázala mu dokonale vysvětlit triky jak pracovat s jazykem a pusou, cvičení a příklady na doma byly srozumitelné. Milá, trpělivá a uměla syna motivovat k cvičení. Rozhodně doporučuji. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Vstřícnost a odborná péče

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Dobrý den, moje zkušenost s paní doktorkou díky dvěma synům je výborná. Pokud mají rodiče a dítě opravdový zájem o zlepšení řeči, tak paní doktorka je vstřícná a trpělivá. Kučerová Více

Troilova 17, Praha Mapa