Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Příběnická 1/942, Praha
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

estetická stomatologiie, dětská stomatolologie, dentální laser,implantologie


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace Zubní fazety

Před asi rokem a půl jsem se rozhodla pro zubní fazety. Moje dřívější paní dokrorka mi to odmítla udělat a já se náhodou dostala až k paní doktorce Lence Novotné. První začala podrobným popisem mého stávajícího chrupu a udělaly jsme spolu dlouhodobý plán. O všem se mnou hovořila, všechno mi vysvětlovala a vnímala moje potřeby. V současné době mám krásné fazety a v ústech se už neleskne amalgán .Do ordinace si chodím odpočinout. Paní doktorka je vždy milá a velice pečlivá. Výhodou také je, že v čekárně se mi nestávalo, že bych musela čekat. A den před smluveným termínem vám ještě přijde upozornění, že se máte dostavit k lékaři. Se sestřičkou jsou sehraný tým a cítíte se být v ordinace vítaným klientem. Péče a prostředí zkrátka to nejlepší.

B
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Lidský přístup, velmi příjemná a pečlivá. Sice si člověk připlatí, ale stojí to za to.
Svůj názor na paní doktorku píšu až po skoro dvou letech, co k ní chodím - nechtěla jsem být unáhlená s chválou, ale obavy byly zbytečné, zoubky mi spravila krásně a konečně se nebojím zubaře :-)

K
Ověřeny pacient

Pani doktorka Novotna je naprosto uzasna! Velmi zkusena, klidna, prijemna, profesionalni. Pouziva nejnovejsi metody a pristroje. Ordinace velmi prijemne zarizena, clovek se citi opravdu dobre v rukou p. doktorky Novotne. Je to nejlepsi stomatolog, ktereho jsem ja i muj manzel tu cest poznat a urcite u ni zustaneme, i presto, ze jsem casto z Ceske republiky pryc. Sestricka velmi mila, profesionalni a vzdy vyjde vstric pacientovi, stejne jako p. doktorka. Zubni hygienistka velmi dobra. Naprosta spokojenost. Vrele ordinaci p. doktorky Novotne doporucuji! Klaudie DSouza.

I
Ověřeny pacient

Reaguju na paní Renatu, které se nelíbí "nadstandard" v podobě bílých výplní na stoličky.
Bílé výplně na stoličky jste nedostala proto, že by to bylo estetické ale kvůli tomu, že amalgán vyplňuje pouze díry a nijak zub nesvazuje. Když máte zub rozpadlý (jako třeba ve vašem případě) je zapotřebí použít kompozit, ze kterého se dá celý zub dostavět a hlavně zpevnit. Bohužel, naše slavné pojišťovny tyto "estetické" zákrorky proplácejí pouze na předních zubech, takže proto ta částka.
Souhlasím s tím, že Vás měla doktorka informovat, přece jen 3k u zubaře když to nečekáte je raketa, ale za záchranu zubu to určitě stálo, a předpokládám že by bylo schopni i vystavit fakturu s nějakým rozumným datem splatnosti.
Jinak jak tam píšete o hlouposti svých pacientů.. ano jste hloupá, ty peníze nedostane zubař do kapsy.. tím zatáhne materiál kterej nosíte v puse :-P
Ne nejsem lékař ale jen informovaný pacient (a ne této lékařky) :)

Již několik let navštěvuji já i má rodina p. doktorku a jsem nadmíru spokojen.

Ověřeny pacient

Nejlepší stomatoložka! Pracuje profesionálně,s lidským přístupem. Vnímá člověka jako živou bytost a ne pouze jako prostředek k obživě.

Ověřeny pacient

To, co píše pacientka s negativními zkušenostmi se mi zdá velmi nepravděpodobné.
Ano, souhlasím, že paní doktorka není nejlevnější, ale v žádném případě není nějaká podvodnice.
Kdykoli jsem u ní byla, vždy mě předem informovala o ceně. Navíc si nedovedu představit, že by překvapivě udělala výměnu plomby. Pokaždé, když jsem přišla na preventivní prohlídku a zjistilo se, že mám kaz, objednala si mě NEJDŘÍVE za tři týdny na zákrok.
Paní doktorka pracuje velmi profesionálně, neustále se dále vzdělává a používá opravdu nejmodernější, díky tomu i nejšetrnější, ale díky tomu bohužel i často dražší metody.
Že by pacientovi řekla, teď Vám vyměním zdravé amalgamy za bílé plomby.... Nevěřím. Mně jich paní doktorka za poslední čtyři roky vyměnila šest, u čtyřech z nich se zjistilo, že mám pod patnáct nebo více let starým amalgamem nový kaz a byl nejvyšší čas jej vyměnit. Nikdo na mých zubech plomby nepozná, pokaždé se perfektně strefila do barvy.
Určitě k ní budu chodit dál a všem doporučuji, Vaše zuby za tuto investici stojí.

Já jsem tam byla 2x s dcerkou (3 roky). Na dcerku byla moc milá a hodná. Ptala jsem se i jak by se řešil případný kaz (i když žádný nemá a doufám, že mít nebude) a prý na to je něco jiného než vrtání - za což jsem moc ráda. Už podle prostředí mi bylo jasné, že to tam asi není levné. Ale my chodíme pouze na preventivní prohlídky a za ty se nic neplatí. Trochu mě tu zklamalo, že vidím, že je to tam jinak dost drahé. I když zas na druhou stranu, já chodím léta k mojí zubařce a stále se to zdražuje. Za bílou plombu jsem tuhle zaplatila 500 ani jsem nemrkla. Někdo tu psal, že platil 2800 za bílé plomby, ale nepsal kolik jich bylo - tak nevím.

K paní doktorce jsem se dostala na doporučení kamarádky.Ŕíkala mi,že se k zubaři vždy těší,že si tam odpočine,někdy dokonce i zdřímne. Myslela jsem si,že si dělá legraci. nevěřila jsem ji. Pak jsem šla na první ošetření k paní doktorce a poznala vše na vlastní kůži resp. zub. Nejenže jsem necítila žádnou bolest ..ani injekci!! Ale opravdu jsem podřimovala a odcházela s perfektně spraveným zubem.Díky Táně jsem konečně našla dokonalého lékaře. Jitka S.

D

Profesionální přístup.Pečlivost,dobrá komunikace s pacientem. Velká spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

estetická stomatologiie, dětská stomatolologie, dentální laser,implantologie