Zubní ordinace
Příběnická 1/942, Praha

estetická stomatologiie, dětská stomatolologie, dentální laser,implantologie

Umístění: Zubní ordinace Jiný

V roce 2013 mi pani zubařka opravila několik zubů a udělala zbrusu nové jedničky. Tím mi vrátila do života sebevědomí a budu jí za to pořád vdečný. Přestal jsem k ní chodit někdy kolem roku 2019, kdy u bolestivého zákroku, nestačili ani 2 umrtvovací injekce a požádal jsem o třetí. Proběhl eyeroll, hluboké nádechy, a já jsem věděl, že paní zubařku obírám o její drahocenný čas. Pak jsem se už nikdy neukázal.

Umístění: Zubní ordinace Zubní fazety

Před asi rokem a půl jsem se rozhodla pro zubní fazety. Moje dřívější paní dokrorka mi to odmítla udělat a já se náhodou dostala až k paní doktorce Lence Novotné. První začala podrobným popisem mého stávajícího chrupu a udělaly jsme spolu dlouhodobý plán. O všem se mnou hovořila, všechno mi vysvětlovala a vnímala moje potřeby. V současné době mám krásné fazety a v ústech se už neleskne amalgán .Do ordinace si chodím odpočinout. Paní doktorka je vždy milá a velice pečlivá. Výhodou také je, že v čekárně se mi nestávalo, že bych musela čekat. A den před smluveným termínem vám ještě přijde upozornění, že se máte dostavit k lékaři. Se sestřičkou jsou sehraný tým a cítíte se být v ordinace vítaným klientem. Péče a prostředí zkrátka to nejlepší.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Lidský přístup, velmi příjemná a pečlivá. Sice si člověk připlatí, ale stojí to za to.
Svůj názor na paní doktorku píšu až po skoro dvou letech, co k ní chodím - nechtěla jsem být unáhlená s chválou, ale obavy byly zbytečné, zoubky mi spravila krásně a konečně se nebojím zubaře :-)

Pani doktorka Novotna je naprosto uzasna! Velmi zkusena, klidna, prijemna, profesionalni. Pouziva nejnovejsi metody a pristroje. Ordinace velmi prijemne zarizena, clovek se citi opravdu dobre v rukou p. doktorky Novotne. Je to nejlepsi stomatolog, ktereho jsem ja i muj manzel tu cest poznat a urcite u ni zustaneme, i presto, ze jsem casto z Ceske republiky pryc. Sestricka velmi mila, profesionalni a vzdy vyjde vstric pacientovi, stejne jako p. doktorka. Zubni hygienistka velmi dobra. Naprosta spokojenost. Vrele ordinaci p. doktorky Novotne doporucuji! Klaudie DSouza.

Reaguju na paní Renatu, které se nelíbí "nadstandard" v podobě bílých výplní na stoličky.
Bílé výplně na stoličky jste nedostala proto, že by to bylo estetické ale kvůli tomu, že amalgán vyplňuje pouze díry a nijak zub nesvazuje. Když máte zub rozpadlý (jako třeba ve vašem případě) je zapotřebí použít kompozit, ze kterého se dá celý zub dostavět a hlavně zpevnit. Bohužel, naše slavné pojišťovny tyto "estetické" zákrorky proplácejí pouze na předních zubech, takže proto ta částka.
Souhlasím s tím, že Vás měla doktorka informovat, přece jen 3k u zubaře když to nečekáte je raketa, ale za záchranu zubu to určitě stálo, a předpokládám že by bylo schopni i vystavit fakturu s nějakým rozumným datem splatnosti.
Jinak jak tam píšete o hlouposti svých pacientů.. ano jste hloupá, ty peníze nedostane zubař do kapsy.. tím zatáhne materiál kterej nosíte v puse :-P
Ne nejsem lékař ale jen informovaný pacient (a ne této lékařky) :)

Již několik let navštěvuji já i má rodina p. doktorku a jsem nadmíru spokojen.

Nejlepší stomatoložka! Pracuje profesionálně,s lidským přístupem. Vnímá člověka jako živou bytost a ne pouze jako prostředek k obživě.

To, co píše pacientka s negativními zkušenostmi se mi zdá velmi nepravděpodobné.
Ano, souhlasím, že paní doktorka není nejlevnější, ale v žádném případě není nějaká podvodnice.
Kdykoli jsem u ní byla, vždy mě předem informovala o ceně. Navíc si nedovedu představit, že by překvapivě udělala výměnu plomby. Pokaždé, když jsem přišla na preventivní prohlídku a zjistilo se, že mám kaz, objednala si mě NEJDŘÍVE za tři týdny na zákrok.
Paní doktorka pracuje velmi profesionálně, neustále se dále vzdělává a používá opravdu nejmodernější, díky tomu i nejšetrnější, ale díky tomu bohužel i často dražší metody.
Že by pacientovi řekla, teď Vám vyměním zdravé amalgamy za bílé plomby.... Nevěřím. Mně jich paní doktorka za poslední čtyři roky vyměnila šest, u čtyřech z nich se zjistilo, že mám pod patnáct nebo více let starým amalgamem nový kaz a byl nejvyšší čas jej vyměnit. Nikdo na mých zubech plomby nepozná, pokaždé se perfektně strefila do barvy.
Určitě k ní budu chodit dál a všem doporučuji, Vaše zuby za tuto investici stojí.

Já jsem tam byla 2x s dcerkou (3 roky). Na dcerku byla moc milá a hodná. Ptala jsem se i jak by se řešil případný kaz (i když žádný nemá a doufám, že mít nebude) a prý na to je něco jiného než vrtání - za což jsem moc ráda. Už podle prostředí mi bylo jasné, že to tam asi není levné. Ale my chodíme pouze na preventivní prohlídky a za ty se nic neplatí. Trochu mě tu zklamalo, že vidím, že je to tam jinak dost drahé. I když zas na druhou stranu, já chodím léta k mojí zubařce a stále se to zdražuje. Za bílou plombu jsem tuhle zaplatila 500 ani jsem nemrkla. Někdo tu psal, že platil 2800 za bílé plomby, ale nepsal kolik jich bylo - tak nevím.

K paní doktorce jsem se dostala na doporučení kamarádky.Ŕíkala mi,že se k zubaři vždy těší,že si tam odpočine,někdy dokonce i zdřímne. Myslela jsem si,že si dělá legraci. nevěřila jsem ji. Pak jsem šla na první ošetření k paní doktorce a poznala vše na vlastní kůži resp. zub. Nejenže jsem necítila žádnou bolest ..ani injekci!! Ale opravdu jsem podřimovala a odcházela s perfektně spraveným zubem.Díky Táně jsem konečně našla dokonalého lékaře. Jitka S.