Ordinace stomatologa
Místecká 454, Praha

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše dopodrobna vysvětlí. Vždy se snaží zub zachránit a ne ihned vytrhnout... Takovýchto zubařů je opravdu málo, takže jsem si paní doktorku ponechal i když jsem se odstěhoval až za Brno...

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Paní doktorka je trpělivá a bere ohled na pocity pacienta. Umí hezky jednat i s dětmi. Nic nezanedbala, jediné co na místě chybí je velký rentgen, na ten posílá do Vysočan.

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, výborná , velice lidská, vždy všechno vysvětlí , má trpělivost . Jsem velice ráda, že mám takovou skvělou paní doktorku.

Chodím k paní doktorce už více jak 15 let. Vždy maximálně vstřícná,citlivá a hlavně pečlivá a s lidským přístupem. Chodíme k ní celá rodina a všichni maximální spokojenost.Jen a jen více takových odborníků. Děkuji.
Vlahovič Roman.

Super

Paní zubařka,je moc fajn a to říkám jako její pacientka,která má panickou hrůzu,což nepřeháním,ale zjistila jsem,že můj strach je zbytečný.Všem doporučuji,chodíme k ní celá rodina.

Nejlepší zubařka! Vše dělá s citem a ochotně. Snad jediná lékařka, která vnímá člověka jako živou bytost a ne jako předměty na běžícím páse.

Jsem velice spokojená

Chtěl bych jen říci že paní doktorku Mullnerovou navštěvuji už delší dobu a jsem s ní naprosto spokojený,prostě po dlouhé době kvalitní zubařka s příjemným přístupem,tímto děkuji,
Musil Bohuslav

Sympatická,milá ale hlavně...UMÍ TO !!!