Zubní ordinace
Pod kulturním domem 932/1, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Jsme u pani doktorky cela rodina (máme 3 male deti) a opravdu jsme moc spokojení. Jedine slabe mistecko je dlouha objednavaci lhuta, ale je to asi dukaz o tom, ze je dobra a ma hodne pacientu. Nesetri usmevem, je profesionalni, mila na deti (vzdy jim pusti nejakou pohadku na monitor u zubarskeho kresla), rozhodne bych nemenila a jsem moc rada, ze ji mame! :-)

Celý život jsem se před zubaři skrýval. Sem chodím rád.

Nej nej paní doktorka se sestřičkou, za nic na světě bych neměnila, ani za zlaté prase, jak se říká :-))

Nejpečlivější zubařka kterou jsem kdy poznala-se sestřičkou. Kvalifikovaná profesionalistka co dodat jednoznačně šikovná a příjemná paní doktorka..

Paní doktorka je velice precizní a vše dělá absolutně bez chyby. Jen ji to trvá trošinku déle, ale výsledek stojí za to.

Jednoznačně nejpříjemnější a nejkvalifikovanější zubařka, s kterou jsem kdy měl a doufám, že nadále míti budu, tu čest.

Napravila škody napáchané nekvalifikovanými zásahy předchozích provinčních zubařů, bezbolestně a účinně provedla zákroky o kterých zřejmě mnozí jiní ani neslyšeli, a ještě se u toho můžu dívat na Shreka na obrazovce u křesla :-)

Jednoznačně lze doporučit! Škoda jen, že v současnosti již nepřibírá nové pacienty. Více takových lékařů.

Velmi prijemna, sympaticka, lidska a ve vsech smerech pecliva profesionalka. Se sestrou tvori prima tandem, vetsinou je i v zubarskem kresle legrace :-)

Odnaučila mojí dceru bát se u zubaře..velmi milá,jemná a hodná.Škoda,že její ordinace je trochu z ruky.....

Nezbyva nez se pripojit k predeslemu hodnoceni!

Nejlepší zubařka, kterou znám!