Stomatologie
Dačického 9, Praha

Ž
Umístění: Stomatologie Jiný

K paní doktorce jsem chodila již odmalička a nikdy mě tak nenapadlo zpytovat její způsoby. Bylo to až potom, co od ní odešel zbytek rodiny, kdy jsem zkusila jiného zubaře.
Ve zkratce: poprvé jsem v puse cítila několik příchutí dezinfekce a nový zubař mi dal dokonce anestezii. A to musím podotknout, že mi paní doktorka bez anestezie léčila i kořínky (nechala mi to 2 dny otevřené a bolelo mě to tak moc, že jsem si sama mezizubním kartáčkem z kořínků vytahovala hnis, což mi v 15 nepřišlo nijak zvláštní). Nový zubař strávil 2 roky opravami zubů, každý měsíc mi opravoval jeden (kazy, plomby, záněty, špatně vyčištěné kořínky apod. - zubař si moje zákroky fotil, tak špatné to bylo). Konečnou cenu ani nechci počítat, ale určitě se pohybujeme v rámci 20/30 tisíc a výše. Některé následky řeším doteď, 5 let po odchodu. Nehledě na to, že už když jsem odcházela, paní doktorka ordinovala pouze dva dny v týdnu, takže flexibilita nulová.

Umístění: Stomatologie Jiný

Do mých 14let mi vytrhla obě spodní šestky, kdy se je snažila neúspešně léčit tak, že je nechala vyvrtané otevřené a jednou za čas "vyčistila" a zaplácla proviznorní plombou.
Do mých 18let se snažila léčit horní jedničku.
Po preventivní prohlídce v mých 18ti letech, bylo podle jejího názoru vše v pořádku, ale já přesto navštívil jiné zubaře. U jiných zubařů mi našli nespočet kazů a diagnostikovali horní jedničku jako nenávratně poškozenou. Ceny cca. 50tis za kazy + 100+tis za implantát nebo můstek 50+tis.
Dnes řeším rovnátka kvůli mezerám které vznikly vytržením šestek a opět řeším desetitisíce.
Již cca. 8let nenavštěvuji paní zubařku a nevím jak moc se liší její dnešní léčba.

Umístění: Stomatologie Jiný

Byla jsem několik let pacientkou paní doktorky... Byla jsem nucena změnit lékaře, protože ceny (bez předchozího upozornění) se staly neúnosné. Místo ošetření, raději volí můstky, které jsou opravdu drahé. Nemá v ordinaci rentgen a nedá se platit kartou....

Umístění: Stomatologie bolesti zubu

Bohužel jsem musel od paní doktorky útéci a doslova z křesla. Na zánět zubu vzala rovnou kleště. Plomby jsem měl s kazy a ceny nebyly zrovna levné na tu nekvalitní práci...
Nyní platím sice více, plomby opravené, zánět vyléčený a s novou zubařkou jsem velmi spokojený...
Petr B.

Paní doktorku nedoporučuju :( Po poslední návštěvě si hledám nového zubaře. Preventivní kontrolní prohlídka podle mě netrvá minutu a že jsem potřebovala ošetřit krčky, jsem si musela říct, jinak bych odešla bez ošetření. Neinformovala mě ani předem o ceně, což považuji za samozřejmost. Asi patří mezi levnější, ale radši si připlatím za kvalitnější služby. Je milá, lidská, ale kvalita péče je horší. Zažila jsem už lepší péči, tak mám srovnání.

Píšu asi po dvou letech co jsem k této doktorce chodil.
Několik let jsem měl problém se zuby. Až jsem jednou zkusmo zkusil jinou paní doktorku a nestačil jsem se divit. Po tom co jsem od Tučné odešel jako v pořádku tak nová doktorka mi našla asi 4 kazy, 2 zuby musely ven,. dvě korunky úplně zblbnuté.
Ještě teď po dvou letech nachází v puse divy, nad kterými ji (a nejen ji protože má společnou ordinaci s jinou) stohí rozum stát jak má zuby udělány.
Paní Tučná ani neměla u sebe rentgen, vždy se muselo pro snímek běhat na Budějovickou.
Rukavice téměř nepoužívala, roušku někdy a docela silně kouřila což je i přes umyté ruce docela síla.
Tuto doktorku opravdu nedoporučuji.

W

Paní tučná není zubařka, pouze se zřejmě rozhodla v tomto oboru podnikat. Vytrpěl jsem si s od ní vytrženým zubem co nikdy nikde. Když už si po měsíci nevěděla rady a tvrdila, že si asi vymýšlím, tak mi dala na vyléčení ústní vodu pro postižené. To, že pacient řve u zubaře bolestí jsem si myslel, že je jenom ve filmech. Ale paní tučná mě vždy vyvedla z omylu. Každá kontrola minimálně jedno úpění pacienta. Jeden i utekl a bez tašky. Nakonec mi po mnohých prosbách udělala rentgen, přišla na úžasnou věc, která se stává maximálně za ... a to že kousek zubu zůstal v dásni. Nikomu bych tuto zubařku ze středověku nepřál.

K paní doktorce chodím dlouhodobě a jsem velmi spokojená. Je velmi milá a příjemná, s ošetřením zubů problém nikdy nebyl. Mohu doporučit

Paní doktorku už nikdy více. Když jsem žádala o injekci na bolest, řekla mi, že nebude potřeba. Dala mi jí, až když jsem začala brečet bolestí. Po jejím ošetření mého zubu, mě bolel ve výsledku více, než s jakou bolestí jsem tam přišla původně. Paní doktorka nepracuje s RTG. Den po jejím ošetření, jsem pro opravdu nesnesitelnou bolest byla nucená navštívit jiného lékaře, který mi oznámil, že paní zubařka mi jaksi zapomněla vyčistit zubní kanálky. U paní doktorky jsem nechala ve 600 Kč, za ošetření které musel jiný odborník druhý den opravovat. Paní zubařka, by se možná měla zamyslet nad odchodem do důchodu. Moje máma říká, že přesně takový odborníci jim všem za totáče zku...li zuby a asi má bohužel pravdu........

Dobrý den, nedoporučuji, chodím na pravidelne kontroly. Pri posledni kontrole jsem si ztezovala na bolest ktera sla z jednoho mista, pri kontrole jsem malem bolesti vyletela z kresla a pani doktorka tam nic nevidela. Pry je to tim ze kojim, tak jsou zuby citlivejsi. Upozornovala jsem , ze si kolikrat musim vzit na noc paralen ale opravdu me presvedcila, ze je tam maly zanet. Obednala jsem se k dentisce a ta nasla zanet ale velky !!! Vzala me jina zubarka a vysledek: zanet hluboky az ke korenum do dasni , plus dalsi 4 kazy. Abych to vse mela KVALITNE v poradku, vyjde me to na 5tis. a to chodim pravidelne k zubari !!!!! jsem opravdu z toho zhrozena. Zubarka je prijemna ale to asi vse !!