Hviezdoslavova 1600/6, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší zubař, vždy všechno vysvětlí, je nápomocný a schopný. Velmi milá sestřička. Objednání je taky rychlé.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojenà,vše vždy podrobně vysvětlì. Je pečlivý a citlivý k pacientům. Díky panu doktorovi mi ani nevadí , že musìm k zubaři. Je milý a hezky se s ním I se sestřičkou povídà, vykouzlí vàm ùsměv na rtech. Je to nejen profesionàl , ale mà I lidské vlastnosti, které na panu doktorovi oceňuji. Jsem moc ràda , že jsem našla takovèho zubaře, mà I milou sestřičku. Mohu všem jen doporučit:-)

Pan doktor je profesně i lidsky vyjímečná osobnost, pacient má oprávněný pocit, že právě na něm panu doktorovi velmi záleží. Vše podrobně vysvětlí, upozorní na možnou bolest při zákroku a zdůrazní význam a výhody preventivní péče o zuby ze strany samotného pacienta. Navíc má milou a vlídnou sestřičku.
Děkuji, Chytilová H.

Pan doktor Kazak je bez jedine chyby:) Chodíme k němu celá rodina a jsme nesmírně spokojený. Je velice pečlivy,citlivy a vždycky si hezky popovídáme. Jeho zákroky jsou bezbolestné a velice šetrné..Pan doktor vždy předem řekne, co bude dělat a pokaždé mě motivuje k prevenci. Nikdy bych neměnila a doporučuji všem!! M:)

Skvělý lékař. Chodíme k němu už léta. Vše vysvětlí, vychází ze zásady, že prevence je lepší než léčba, a snaží se k prevenci motivovat. Ohleduplný při zákrocích. Maximálně slušný.

I já jsem s přístupem MUDr.Kazáka i s jeho sestřičkou moc spokojená. Chodí nás k němu z rodiny 5 a všichni to vidíme stejně a to se málokdy shodneme :-) Veronika

S péčí pana doktora jsem moc spokojená a rozhodně bych neměnila. Líbí se mi jeho přístup k pacientům, tj. že vše ochotně vysvětlí a zodpoví. Já osobně mám zkušenost, že se snaží problémům předcházet pečlivou prevencí, ke které mne stále motivuje. Navíc se mi nestává, že bych musela dlouho čekat, než na mě přijde řada. Jsem moc ráda, že jsem na takového zubaře natrefila a vřele doporučuji.

Pan doktor je pečlivý, příjemný, vše důkladně vysvětlí, takže se vždy dozvím, co mi bude dělat a proč. Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zákroků u zubaře. Sestřička je také milá a příjemná. Děkuji za vzornou péči!

Dobrého stomatologa jsem hledala dost dlouho, až jsem ho konečně našla. Příjemný, usměvavý, hezký, klidný, pečlivý a voňavý. Trpělivý k dětem, umí jim vše dobře vysvětlit. Doufám, že péče o pacienty mu vydrží. Sestřička je také moc milá. Prostě nejlepší "zubař"... J.H.

S panem doktorem jsem velmi spokojená,je to odbornmík na svém místě.Milý a citlivý.