MUDr. Květoslava Navrátilová

Zubař Více

Praha 1 adresa

Umístění: Poliklinika Mazurská opakované ošetření zaníceného zubního kořene

Mudr. Květoslava Navrátilová mě opakovaně čistila kanálky zavírala zuby bílou plombou, kterou pak zase musela sundat rozřezala mě dáseň 2x během 5 měsíců mi neustále léčila nejprve jeden zub pak už i vedlejší zub a na mé opakované prosby, že je to špatné ať zub vyndá ignorovala 2x jsem užívala antibiotika hnis mi tekl prasklou dásní,ale ona si dále stála na svém. Při poslední návštěvě se chovala velice hrubě a brutálně mě dáseň opět rozřezala. Z té bolesti jsem se nemohla vzpamatovat našla jsem si jinou zubařku, která mne okamžitě po zrengenování poslala na chirurgii. Dnes mám zub venku, ale bohužel i zničenou kost protože zánět byl tak rozsáhlý, že sežral kořeny i kus kosti.

Chodila jsem k paní doktorce před několika lety. Před plombováním stoliček nabídla "lepší světlejší hezčí italský amalgám" s příplatkem 100,- nebo 200,- za kus, už nevím, kývla jsem, zaplatila (asi při dvou návštěvách), po dokladu jsem se nepídila, stejně by mi ho nikdo neproplatil ... a po nějaké době jsem se bavila s kamarádkou zubní lékařkou a prý amalgám jako amalgám, zkrátka amalgám plně hradí pojišťovna a nové amalgámy jsou všechny světlejší a hezčí, než ty z dob předrevolučních. Takže toliko má zkušenost.

To, že paní doktorka Navrátilová ordinuje i 2 hodiny po ordinačních hodinách jí přece slouží ku cti. Nebyl-li jste objednán a nebylo zde nebezpečí z prodlení, nemusela vás ten den už ošetřit vůbec. Určitě byl důvod skluzu (kolaps předešlého pacienta, zkomplikovaná extrakce, krvácení, nutnost šití, nutnost desinfekce celé ordinace po pacientovi, který oznámil/pokud vůbec/ až po ošetření, že trpí nebezpečnou přenosnou chorobou, atd). Grg

Ačkoliv jsem byla i s dětmi objednaná na určitý čas, nechala nás bez jakéhokoliv vysvětlení či omluvy čekat celou hodinu. Jindy jsem dorazila na prohlídku a ona mi sdělila, že od rána nejde proud a že mě objedná na jiny termín. Nechápu na co si zjišťuje naše telefonní čísla, když je pak v takovýchto případech nevyužije.
Co se týká práce, zdá se být svědomitá a pečlivá.

K této zubařce chodím a byl tam i manžel. Vše, co nám dělala, udělala špatně. Teď si hledáme nového, aby to po paní zubařce opravil.

Tak tato zubarka je uplne najlepsia. Kazdemu odporucam. Vzdy som sa bala u zubarky co i len usta otvorit, ale odkedy mam p. Navratilovu, uz strach nemam. Je proste uzasna, vrelo odporucam :)