Dobrovského 40, Praha
COOL LOOK s.r.o. (mapa)

Absolutně bezkonkureční paní doktorka. Milá,empatická, velmi mi pomohla.Jsem přesvědčená, že takových lékařů není mnoho. Můj osobní velký dík. Renáta K.

Ano je to pravda,arogantní doktorka,která se neumí chovat k pacientovi,navíc špatně odvedená práce u dvou zubů šetřila výplní,tak že jsem musel na opravu a jeden zub byl špatně zabroušen.Nerada po sobě opravuje svoji právi a je nepříjemná.Takto mi popsal její práci zubař,který mi ošetřil zuby po paní doktorce.Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.Práci udělá,ale odflákne ji,tak že problém se ozve znovu!

Bohužel nemohu souhlasit . Jednání i chování arogantní, nerespektující osobnost člověka. To, jak se chovala, chtělo se mi brečet. Ke studentům zubního lékařství též šílený přístup. Musím zdůraznit, že jsem prevenci ani léčbu nezanedbávala a dbala vždy na doporučení lékaře. K této paní doktorce jsem se dostala jednou a doufám, že naposled. Dělá velmi špatnou pověst fakultě.

Příjemná, empatická, skvělá odbornice. Má vždy dost času na zodpovězení všech mých zvídavých dotazů, bezbolestné ošetření. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je absolutně skvělá. Je milá, ochotná, vše vysvětlí, naprosto bezbolestná péče. Vřele doporučuji :-)