COOL LOOK s.r.o.

Zobrazit lékaře

COOL LOOK s.r.o.

Dobrovského 40

17000, Praha, hl. město Praha

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Kristýna Englová

Zubař, MUDr.

• K

Absolutně bezkonkureční paní doktorka. Milá,empatická, velmi mi pomohla.Jsem přesvědčená, že takových lékařů není mnoho. Můj osobní velký dík. Renáta K.

• T

Ano je to pravda,arogantní doktorka,která se neumí chovat k pacientovi,navíc špatně odvedená práce u dvou zubů šetřila výplní,tak že jsem musel na opravu a jeden zub byl špatně zabroušen.Nerada po sobě opravuje svoji právi a je nepříjemná.Takto mi popsal její práci zubař,který mi ošetřil zuby po paní doktorce.Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.Práci udělá,ale odflákne ji,tak že problém se ozve znovu!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Adam Chaloupka

Zubař, MDDr.

• Dnes byly v ordinaci moje děti a bylo to příjemné. Starší syn měl sice hluboký kaz, ale díky trpělivosti a citlivému přístupu pana doktora i sestřičky zvládl ošetření bez stresu, odcházeli jsme dokonce s úsměvem. Velice za to děkuji! O vysoké profesionalitě a moderním vybavení ordinace už tu psáno bylo, mohu jen potvrdit.

• Neskutečně vstřícný a profesionální přístup. Pan doktor pracuje bezbolestně a precizně. Moderní vybavení ordinace je samozřejmostí, stejně tak jako výborná sestra (trochu vtipálek :) ) Zatím nemám výhrady a věřím, že je nebudu mít ani v budoucnu.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Vincent Gurbal'

Zubař, MDDr.

• L

Do ordinace Cool Look jsem se dostala na doporučení a rozhodně nelituji. Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětlil, zubům se pečlivě věnoval a našel kazy, které moje předchozí zubařka (tři měsíce zpět) neviděla. Ošetření vůbec nebolelo, skoro bych řekla, že se těším na příští návštěvu :)
      Doporučuji!

• E

Lepšího zubaře jsem nikdy neměla,příjmený,pečlivý, ochotný, jde vidět že ho práce baví, vše vysvětlí a výsledek je na jedničku :-) k panu doktorovi chodím ráda a poprvé v životě bez stresu. A k tomu milá, příjemná sestřička Veronika :-)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře