Soukromá zubní ordinace
Lomnického 3, Praha

naprosto profesionální a přitom velmi lidská a empatická doktorka ! Od dětství je zubař mým nejhorším zážitkem, s tím jsem k paní doktorce přišla a opravdu se mnou jednala velmi šetrně a pomohla mi strach odbourat, umí zacházet s lidmi a zároveň skvěle dělá svou práci. Mohu jen doporučit !!

Nejlepší zubařka ke které jsem chodila. Milá, příjemná, ochotná, pečlivá - to vše vám udělá z návštěvy zubaře příjemný zážitek.

Klára Juřinová je mladá a zkušená zubařka. U ní jsem se přestala bát chodit k zubaři. Můžete se na ni s důvěrou obrátit, že se o vaše zuby výborně postará. Z ordinace budete odcházet s úsměvem.

Výborná mladá lékařka, nemůžu si ji vynachválit! Práce je velice pečlivá a šetrná, spolehlivě vás zbaví strachu ze zubařů. Zkrátka nemůžu než doporučit, mám štěstí, že jsem našla zrovna ji.

Klára Juřinová je moc milá mladá zubařka. I přes svůj nízký věk jde vidět zkušenost (zmínila se, že byla na praxi ve Švýcarsku) a snaha dělat věci pořádně. Sice ta plomba pak chvíli trvá, ale víte, že vás nezanedbá. Já osobně radši dám pár stovek za lepší materiály, takže mi nevadí, když při každém zákroku něco zaplatím. Ale nejsou to tisíce, jako u takových těch pražských klinik.
Sečteno a podtrženo, zuby mám jenom jedny a jsem ráda, že s nima chodím zrovna sem.