Dental Zone Clinic s.r.o.
Koněvova 198, Praha

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

K paní doktorce Dvořákové chodím s dětmi už od jejich jednoho roku. Vždy se zde setkáme s milým přístupem, trpělivostí a opravdovým zájmem o pacienta, byť je malý a občas nespolupracuje. Vždy se vše krásně dětem vysvětlí a ošetří je. Synovi v jeho pěti letech oprvovala kaz a časem došlo i na trhání mléčných zubů, kde bylo nutné dát injekci. Vše proběhlo naprosto v klidu a syn i dcera vždy z prohlídek odchází s úsměvem bez jakéhokoli strachu z budoucí návštevy. Takže za mě paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina a řada našich známých. Vždy jsme spokojeni s její péči. Objednací lhůty nejsou dlouhé a na všem se s ní dá domluvit. Určitě doporučuji.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

Paní doktorku mohu vřele doporučit nejen proto, že je skvělý odborník, ale i profesionál. Vždy milá, empatická a vstřícná. Chodíme k ní celá rodina již dlouho a všichni jsme spokojeni.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

Paní doktorka je vstřícná a profesionální. K paní doktorce chodíme celá rodina. Především oceňuji její trpělivost vůči dětem. Náš syn se konecně nebojí zubařů a nemáme s jeho zuby starosti (předešlý zubař nám tvrdil, že ma syn velkou kazivost, pení doktorka nás ale poučila o správném čištění). Paní doktorku vřele doporučuji!

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

Dobrý den, mám od mládí problémy se zuby a paní Doktorka se mi stará o zuby už mnoho let. Jsem s její prací spokojený a veškerá její práce a přístup je perfektní. Vždy mi vyšla vstříc pokud jsem měl akutní problém. Můžu doporučit všem. Děkuji paní Doktorce za profesionální a lidský přístup.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

Paní zubařku nedoporučuji. Syn má vysokou kazivost, mám porovnání s jinými členy rodiny. Opakovaně byl paní zubařkou vrtán a plomby mu byly pořád dokola opravovány, protože nedržely. Paní zubařka nám nikdy jiný druh plomb nenabídla. Při poslední finální návštěvě byla zpruzená, co tam zase děláme. Nikdy ani náznakem neporadila, co zlepšit. Přišlo mi, že se se sestrou po mě i vozí, jako kdybychom si zuby nečistili. Velmi negativně hodnotím naprostou neempatii k dětem, pokud přijdete v den vysvědčení, ani se na něj dítěte nezeptá. Po docela nepříjemné finální hádce jsme od této paní zubařky odešli. Nový zubař všechny plomby synovi opravil, všechny zuby byly podkažené. V klidu poradil, co zlepšit při čištění. Vždy se synem probere co škola, kroužky atd. Od té doby syn nemá jediný kaz.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

K paní doktorce Dvořákové chodíme celá rodina už řadu let včetně naší malé a jsme moc spokojeni. Pravidelné prohlídky i ošetření je rychlé a téměř bez bolesti. Pokud máme akutní problém zavoláme a paní doktorka nás někam hned vmáčkne nebo pošle erecept. Děkujeme za péči a doporučujeme kudy chodíme.

Umístění: Dental Zone Clinic s.r.o. Jiný

P. Dvořákova jedna s pacienty jako s nutným zlém. přivítá vás s kyselý výrazem, má nesetrne zacházení a citem k dětským pacientum také neoplyva. Když se člověk zeptá na radu, odbyde vás. Prostě velmi základní péče. Po 4 roky jsme byli jejími pacienty. Během techto prázdnin má dcera potřebovala akutně ošetřit. Ukázalo se, že má váček a velký kaz na vedlejším zubu. Nicméně stejně jako už vloni jsme paní doktorku nezastihli Na webu nebyla žádná zpráva o její nepřítomnosti. Čekaly nás zamčené dveře bez jediné zprávy o dovolené anebo zastupujícím lékaři. Obešla jsem o patro níž jiné ordinace a u některých lékařů jsem na dveřích v depaní doktorka nemá zástup ani během dovolené. Kdyz projděte s kažem a oteklou pusou pošle vás na pohotovost. Po tom, co nám opakovaně nedodrzela termín plánované navstevy a oznámila nám to den předem večer, jaem se rozhodla toto dále nesnášel a najít si jiného zubaře. Nejsem s ní spokojená profesně ani lidský. Nikomu tuto zubarku rozhodně nedoporučuji.