Soukromá zubní ordinace
Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Skvela odborna pece, velmi mily pristup, vse detailne vysvetleno, prijemne prostredi i pro male deti

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní doktorka je úžasná a milá . Byl jsem v ordinaci se synem 10 Let a jsme nadšení z přístupu k pacientovi a perfektní komunikace. Jako malý kluk jsem se zubaře bál a jít se mnou k zubaři byl pro moje rodiče zážitek. K paní doktorce Codrové bych chodil klidně každý den. Díky

Skvela pani doktorka, jak jiz bylo receno, všechno s clovekem probere, vysvetli, doporuci, ale zaroven do niceho netlaci. Vypada to, ze ji prace fakt bavi. Skvelej clovek.

Profesionální, velmi odborný ale zároveň přátelský přístup. Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, je velmi komunikativní, přátelská, otevřená rozhovoru a doporučí i další možnosti léčby dle individuality pacientových problémů. Paní doktorka i její sestřička jsou velmi příjemné a ráda vždy k nim chodím. Mohu vřele doporučit ostatním!

Dnes jsem se synem absolvovala první návštěvu zubaře a věřím, že z ní nikdy nebude mít trauma, jako má většina dospělých. Paní doktorka je opravdu úžasná, příjemná, vše vysvětlí, na děti připravená, umí to s nimi. Za mě maximální spokojenost, doporučuji!

Dlouhá léta jsem se zubařů bála, paní doktorka se mně ujala, když jsem měla problémy se zuby (vyndavala mi několik nervů). Vše v pořádku, je milá, profesionální, vše vysvětlí, dá si se vším práci, abych byla spokojená a nic mě nebolelo. Opravdu nemám co vytknout!

Musím se přidat k předešlým hodnotitelům. Také nemám sebemenší výhrady.

C

Musím říci , že lepší zubařku jsem opravdu neměl,paní MuDr je velice pečlivá a vstrýcná,z lidí opravdu netahá peníze,takovou péči jsem u jiného zubaře neměl,mohu jen doporučit

Nechodila jsem k paní doktorce Marii Codrové, ale podle referencí je vidět, že jablko nepadlo daleko od stromu. Karolina Codrová je skvělá zubařka, která neždímá z lidí peníze, vždy všechno pečlivě vysvětlí a navrhne všechny možné varianty, uvede konkrétní ceny a nechá pacienta vybrat. Působí spíš jako mladá "kamarádka", ale je to ženská na svém místě, pečlivá profesionálka, příjemná a ochotná. Několikrát mi dělala poměrně vážné zákroky - jednou to bylo vyvrtání asi tři čtvrtiny zubu, opravdu na dlouho, ale bez chybičky. Varovala, že bych mohla mít posléze bolesti, ale bylo to úplně v pořádku. Také se mnou řešila možnosti rovnání zubů, když mě na ortodoncii prakticky odepsali. Měla jsem před tím dobrou doktorku, ale i tak jsem se ji bála navštěvovat. Od té doby, co chodím ke slečně Codrové, nevnímám chození k zubaři jako to nejhorší zlo na světě, takže opravdu hodnocení "velmi dobrý" (vynikající, kdyby to šlo). Maximálně doporučuji.