Stomatologická ordinace
Partyzánská 24, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zubní ordinace
Jankovcova 16, Praha 7, Praha

Pan doktor je skvělý stomatolog, přesně ví co dělá. Je milý, pečlivý a vtipný. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra. Sestřička je milá usměvavá.
Pan doktor nebo sestřička vždy vše vysvětlí a řeknou dopředu.
Velmi mi pomohl po nemilé (dražší) předchozí zkušenosti.
Neměnila bych. Chodím k panu doktorovi již spoustu let.

Pan doktor má ordinaci již několik let jinde, než je zde uvedeno, nedaleko v ul. Jankovcova

Chodím k panu doktorovi již dlouho,pan doktor je výborný stomatolog a vždy odcházím velmi spokojen.

Pan doktor Votava je nejlepší zubař, kterého jsem kdy navštívila a mohu všem vřele doporučit. 100% profesionální, postup provedení detailně popsaný, vše bez bolesti. Úžasný přístup má také k dětem, které se k němu rády vracejí a díky němu se přestaly bát i jiných doktorů. Ordinace je kvalitně vybavená a díky sympatické, ochotné a hodné sestřičce, je prostředí naprosto dokonalé!
Moc Vám děkujeme pane doktore, velice si vážíme Vaší špičkové práce!

Vždy naprostá spokojenost.

Po utrpení, které jsem prožívala při každé návštěvě mého předchozího zubaře, mohu říct, že ordinace pana doktora Votavy je rájem na zemi (teda alespoň co se stomatologie týká :)). Krásná, moderně vybavená ordinace, milá a ochotná sestřička, stejně tak i pan doktor a co je nejdůležitější, naprosto bezbolestná vyšetření. Už bych nikdy neměnila, lepšího zubaře nenajdete ;)

Výborný zubař. To co jinde nezvládli s mým chrupem, tak on úplně v pohodě a s minimální bolestí.

Je to PAN zubař. Již několik let navštěvuji já i celá moje rodina tuto ordinaci a můj, dříve obrovský, strach ze zubaře úplně zmizel a navíc se mi málokdy stane, že bych cítila bolest, což je v tomto oboru takřka neuvěřitelné:)Opravdu vřele doporučuji!!!

Kvalitnější stomatolog v Praze už snad není. Stále se v praxi rozvíjí a nenechá nic náhodě. Vše na jedničku.

Pan doktor Votava je nejen odborník na svém místě,ale je to taky člověk.Chodím k němu už asi 15 let,chodí k němu i moje maminka a babička,které se doslova ujal,když nemohla najít stomatologa.V ordinaci je vždy příjemná nálada,pan doktor vždy vysvětlí,co za zákrok bude provádět a doporučí nejlepší řešení.

Děkuji za péči