MEDICAVERA, spol. s r.o.
Boloňská 312, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MEDICAVERA, spol. s r.o. Bolest zad

Pan doktor Veselý byl velmi nepříjemný už při příchodu do ordinace (dokonce i na sestřičku). Měl jsem žádanku od ortopeda na 6 měsíců rehabilitace 2x týdně. Pan doktor Veselý se mě ptal, co mě trápí, tak jsem mu začal vysvětlovat, že mě několikrát do roka chytá bolest zad v bederní oblasti, že skoro nemohu chodit. To ho nezajímalo a ptal se mě, co mě bolí teď. Tak jsem mu řekl, že zrovna teď bez obtíží. Nato pan doktor složil ruce a řekl, že to teda neví, co se mnou má dělat, když mě nic nebolí. To, že se poměrně velké potíže se objevují nárazově ani jak se projevují ho moc nezajímalo. Doporučil jen sedět s bedry opřenými o opěrku a že mám chodit za nějakou paní, aby mě naučila cvičit.

Když jsem trval na tom, že chci péči, kterou mi předepsal ortoped na žádance (2x týdně rehabilitace, masáže atd.) tak mi velmi nepříjemně řekl, že tam nejsem jediný, že na to nemají kapacitu a že jestli se mi to nelíbí, tak že můžu jít jinam. Tak holt půjdu jinam.

Nechápu ale, proč na mě byl pan doktor tak nepříjemný už od vstupu do ordinace a jestli nemají kapacitu mi poskytnout potřebnou péči, tak mi to mají říct na rovinu a především slušně.

Pana doktora Karla Veselého a zdravotní zařízení MEDICAVERA tedy velmi NEDOPORUČUJI.

velký odborník

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám dotaz ohledně bolesti obou kotníků. Nějaký čas občas běhám a nikdy jsem stím neměla problém, ale asi pred týdnem jsem byla běhat v lese, normálně běhám po silnici, nevím zda to má vliv, ale od té doby mě bolí oba kotníky, když sedím i chodím a obcas me v nich křupne, zadne otoky nemám. Je to uz tyden a bolest stále stejná, tak se ptám co se mohlo stát.
Děkuji za odpoved.

Doporučuji vyhledat podologické vyšetření statiky a dynamiky nohy a dle výsledku nosit dynamické vložky do bot (př. Formotics)

Karel Veselý

Dobrý den, měla jsem zlomeninu kosti hlezenni (zavřená) a zlomeniny jiných částí berce(zavřená) sádra 6 týdnů. Po sundání jsou kotníky oteklé prsty taky a bolí to. Jak cvičit aby se noha dostala do původního stavu (fixace byla zahnuta do prava jako hokejka)
Děkuji

Platí pravidlo, že jak dlouho trvá fixace (sádra), tak dlouho trvá rehabilitace. Doporučuji vyhledat kvalifikovanou rehabilitaci s fyzikální a pohybovou léčbou.

Karel Veselý