Karel Klíma, zubař Praha

MUDr. Karel Klíma

Zubař, Ortodontista Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Kateřinská 32, Praha
Stomatologická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Umístění: Stomatologická klinika Jiný

Myslím,že 5 hvězdiček je málo. Jsem moc ráda,že jsem podstoupila operaci právě u pana doktora. Je vstřícný,empatický, vtipný a velký profesionál. A opravdu velice šikovný chirurg a expert ve svém oboru.


Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická klinika Operace čelisti

Pana doktora MUDr. Klímu mohu jen a pouze doporučit!!!! Nejen, že je naprostý profesionál a patří k naprosté špičce ve svém oboru, zároveň k pacientovi přistupuje s velmi lidským přístupem a je za všech okolností neskutečně milý a vlídný! Váháte-li, u koho podstoupit operaci své čelisti nebo řešení zubních výkonů, obraťte se s naprostou důvěrou právě na pana MUDr. Klímu, budete v dobrých rukách a naprosto spokojení :-)


Ověřeny pacient

Operace 16.2.2017 ani ve snu jsem nečekal tak skvělý výsledek jsem moc rád že mě zrovna operoval pan Mudr. Karel Klíma. Je ochotný, šikovný a hodný doktor který vše vysvětlí a uklidní mohu jen doporučit a lidí co jdou nebo planujou jít na operaci tak vás ujišťuji že jste v dobrých rukach a opravdu nemusíte mít z ničeho strach.


Ověřeny pacient

Nejlepší :-) Moc děkuji za vynikající výkon. Operace proběhla úspěšně a jsem velice spokojená :-) Pan doktor vše krásně vysvětlí, má trpělivost a je vidět, že je to opravdu profesionál.


M

Pan MUDr Klíma mě operoval 27.3.2012. Nejen je to skvělý obdorník, ale lékař s lidským přístupem, který dává pacientovi pocit důvěrý, vysvětluje, vede, zajímá se o pacienta, nikoliv jen o případ. Můžu ho bez váhání dopručit.Jen aby bylo takových lékařů (a nejen lékařů) víc. Hodnotím na výbornou.


J
Ověřeny pacient

Zákroky, které jsem u pana MUDr. K. Klími absolvovala se uskutečnily minulý rok v létě (2011) a tento rok 13.1.2012. Také jsem stejného názoru, že se jedná o velmi výkonného doktora. Jsem s ním velmi spokojena a mohu ho doporučit.


R
Ověřeny pacient

Operoval mě 5.1.2012 a musím říct, že se jedná o schopného sympatického doktora, který má dle mého názoru lidský přístup. Nelze jinak hodontit, že na výbornou a kéž aby bylo více takových doktorů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti