Karel Čumpelík, zubař Praha

Zubní lékař

Pod Marjánkou, P, Kralupy nad Vltavou
Ordinace PL pro dospělé

Názory

Nedovedu si představit lepšího zubního lékaře. K panu doktorovi chodím dlouhé roky a jsem naprosto spokojen.

Neváhám dát velmi dobré hodnocení, chodíme k panu doktorovi již dlouho a vždy jsme s jeho přístupem i se zákroky velmi spokojeni.

Bez zaváhání 5 hvězdiček. Není co dodat - po všech stránkách spokojenost...

Vřele doporučuji!!!

Pan doktor je moc hodný, příjemný, sympatický, jemný. Ale neřešil mi několik problémů, které nebyly na první pohled vidět, zub mě bolel, ale nebylo na něm nic viditelného (nakonec to byla špatná plomba, po převrtání OK). To samé krčky. Proto jsem přestoupila k jinému doktorovi, který se hlavně nerejpe kovovým hákem v zubech (kvůli krčkům moje největší noční můra), protože má kamerku a to nepotřebuje.
V každém případě nemohu říct o panu doktorovi nic špatného, nejsympatičtější a nejmilejší zubař, kterého jsem poznala.

nejlepší zubař jakého znám a že jsem si se zubama užila dost. Výborný přístum k pacientum, chodíme k němu
celá rodina včetně bráchy a jeho přítelkyně. Vždy pečlivě prohlídne a každý zub se snaží vyléčit a zachránit.
Všechno vysvětlí a hledá nejlepší řešení pro pacienta.

Výborný. Vše je už psané, tak abych se neopakovala, doporučuji.

perfektní péče, zájem o člověka, odborník.

nejlepší!!!!přestehovali jsme se,ale doktora jsem nezmenila....fakt je moc dobrej na 100 0000%

Chovani jako z prvni republiky,tzn.prijemny,ohleduplny a elegantni.Vzdy hleda reseni nejlepsi pro pacienta a ne pro sve zisky. Chodime k nemu cela rodina na zaklade doporuceni nasi babicky.