Karel Branč, zubař Praha

Zubař

Klánovická 601/40, Praha
Zubní ordinace Crystaldent

Umístění: Zubní ordinace Crystaldent

Pan doktor Branč má profesionální přístup a přátelské vystupování, je citlivý a šetrný k dětem. Bezbolestně a ošetřil mě i mého šestiletého syna.

Velice ochotný a šetrný přístup, jak vůči mne, tak vůči mé 3leté dceři, která neprojevila jedinou známku nedůvěry. Z mé strany jednoznačná spokojenost a mohu s klidným svědomím doporučit.

Pan doktor je zkušený profesionál. Dal dohromady chrup půlce naší rodiny a spoustě známých. Doporučuji.
Vilem Roubicek

F

Velice milý a příjemný pan doktor. Vždy mi vše vysvětlil a poté i vyléčil. Pana doktora můžu jen doporučit.

Velice pečlivý a šikovný pan doktor. Vše vysvětlí a předem s vámi prodiskutuje, samozřejmě s úsměvem, takže zapomenete, ze sedíte v zubařském křesle a strach je okamžitě pryč. Sehnat v dnešní době kvalitního lékaře, který vám věnuje čas a snaží se vyřešit váš problém, je těžké a jelikož pan doktor je opravdový profesionál, tak bych ho všem vřele doporučila.

Velmi milý,vstřícný a šetrný pan doktor. Vše ochotně vysvětlí a prodiskutuje.Byla jsem na vrtání a vše proběhlo hladce a bezbolestně.Pan Branč má moji plnou důvěru.Můžu jen vřele doporučit :-)

Velice milý a příjemný pan doktor. Je velice vstřícný a všechno mi perfektně vysvětlil. Všechny zákroky proběhly bez bolesti a bez komplikací. Byla jsem nadmíru spokojená s odvedenou prací.Všem doporučuji k tomuto panu doktorovi zajít.

Pana doktora rád doporučuji.Mladý a šikovný profesionál , který vše vysvětlí a úspěšně lečí . Dříve jsem se zubaře bál, ale po návstěvě pana doktora strach pomalu mizí :-)