Pan doktor je velmi milý. Moje pravidelná preventivní kontrola nikdy netrá dále než 5min. Když jsem chtěl vyšetření na rentgenu tak to nebyl problém. Zatím jsem u něj nemusel podstupovat náročnější úkony. Když jsem chtěl ale vytrhnout osmičky, musel jsem k tomu pana doktora víceméně přemlouvat :)

Pana doktor jsem měl velmi rád jako člověka. Chodila k němu celá rodina. Bohužel celkem pozdě jsme zjistili, že existují i zubaři kteří Vám zuby opravdu léčí :-) Pravdou je, že jsem nikdy nic neplatil - ale za kvalitu je asi potřeba zaplatit.

Ochotný přístup k pacientům, velmi jemný i při bolestivých ošetřeních. V čekárně se čeká maximálně 10 min., spíš méně. Chodím k němu už přes 20 let a jiného bych nechtěla.

Pan doktor je velice pečlivý a hodný. Jeho přednost je prováďet zákroky bezbolestným způsobem. Je to taky jeden z mála doktorů, který svou práci odvede na 100%, tedy né jako někteří, kteří přijimají pacienty jak na bežícím pásu, jen aby měli prázdnou čekárnu.
Pan doktor velice dobře dělá svou práci, avšak má své mouchy, např. ve výkladu. Při své práci je často zamlklý.

Super pomoc, vřele doporučuji. Začínám se nebát zubařů :-)

Hodnějšího pana zubaře není a ke všemu opravdu TOMU CO DĚLÁ ROTUMÍ

X

Velmi dobrý osobitý přístup a práce na vašich zubech na jedničku.