Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Skvělý, velice sympatický lékař, pacientům se věnuje maximálně.
Jedním slovem člověk na svém místě.
Doporučuji

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Ještě jednou bych ráda poděkovala panu doktorovi Doležalovi že byl jediný ochotný a pomohl mi vyřešit můj bolestivý problém který mne roky trápil a který před ním odmítli resit tři jiní různí lékaři s tím že to "nemám řešit".. Pan doktor velice empaticky milý a ochotný. Konečně mám klid a ohromně se mi ulevilo. Zákrok absolutně bez bolesti. Smekám klobouk a klanim se.

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Úraz ruky dcérky 7 let

Pan doktor nám byl doporučen od kamarádky a jsem za to ráda. Velice ochotně, s úsměvem důkladně vyšetřil dcerku a i když nakonec nešlo o vážný úraz, neměla jsem pocit, že obtěžujeme. Ne každý doktor má takhle hezký přístup k dětem.

Nevím, zda píšu hodnocení ke správnému doktorovi, lékař se mi totiž nepředstavil. Ale buď jsem byla u MUDr. Doležala, či u jeho podřízeného, takže výtka je myslím zde oprávněná. Přišla jsem s doporučením od praktického lékaře na polikliniku na Nové Butovice. Měla jsem klasickou programátorkou ruku - přetíženou od práce na počítači. Bolest šla až k lokti a rameni. V recepci mi vysvětlili, že to není problém k orthopedovi, ale chirirgovi. K lékaři jsem přišla v době dovolené, kdy jsem cca 14 dní na PC nepracovala. Bohužel se problémy staly chronickými a stačila asi 1 hodina práce s myší a bolest se vracela. Lékař a jeho zdravotní bratr mi vysvětlili, že to "mám z počítače" (diagnoza, se kterou jsem přišla) a že tedy nemám na počítači pracovat! Vysvětlila jsem, že teď jsem si opravdu dopřála odpočinek a 14 dní nestačilo. Dožadovala jsem se rehabilitace, obkladů, masáže. Čehokoliv, co by mi pomohlo. Řekli mi, že na namoženou ruku nijak cvičit nemohu, protože už je tak dost přetížená. Je pravda, že se lékař i bratr celou dobu usmívali. Ale 30 Kč byl jeden z mých nejhůře investovaných zdravotnických poplatků. Já mám možnost naštvaně vyhledat jiného lékaře, ale co když k tomuto odborníkovi přijde třeba starší či těžce nemocný člověk a dostane se mu stejné péče?

Pan doktor je výborný, společenský. Byla jsem u něho už se zlomenou rukou a nohou, také s krční páteří (tam mi moc nepomohl - akorát mi dal límec), také mi vyřezávala dvě pihy na tváři a není to skoro vůbec vidět. Já si toho tedy už ani nevšimnu a ani si nevzpomenu, že jsem nějaké pihy měla. Poprvé mi vyndaval stehy a musim říct, že jak mě rodina strašila, tak pan doktor je velice šikovný a skoro jsem o tom ani nevěděla.

Č

Velmi dobrý chirurg s citlivýma rukama.

K panu doktoru Doležalovi chodíme celá rodina, máme velmi dobré zkušenosti jak s léčbou, tak s přístupem k pacientovi. Vše srozumitelně vždy vysvětlí, což se u jiných lékařů leckdy nedočkáte. Mému synovi velmi ochotně pomohl v situaci, kdy mu v jiné ordinaci po těžkém úraze ošetřili přeťatou tepnu, ale bohužel nerozpoznali přeťatý nerv. Po sundání dlahy, kdy ruku měl syn v nepřirozené poloze nám bylo sděleno, tím nějakým lékařem, že se to srovná.Tehdy jsme šli za panem doktorem Doležalem, který ihned věděl, že něco není v pořádku s tím, ať přijdem druhý den, že případ ještě důkladně prostuduje a dohodnem postup léčby. Ihned ráno sám zavolal, již s domluvenou návštěvou kliniky plastické chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou, kde jsou na tyto případy zaměřeni a operace tohoto typu tam provádějí nejlépe. Velmi mile mne překvapilo, jak rychle a s ochotou se pan doktor Doležal k našemu prípadu postavil. Dnes má syn ruku díky němu v pořádku. Velmi za to pane doktore děkujeme.

Já už mám od pana doktora Doležala vyžíznuto několik pih a skoro vůbec mi nejsou vidět jizvy. Jsem velice spokojená a chystám se za panem doktorem opět. Děkuji pane doktore.

Velmi schopný po profesní stránce, vše vysvětlí, s dětmi velmi trpělivý. Řešil se mnou komplikovanou situaci a dořešil i s telefonickou konzultací s jinou odborností, velmi lidský přístup. Popravdě jsem docela koukala na negativní hodnocení na přelomu 2009/2010 - že by souvislost s tím, že pan doktor vyhrál soutěž o nájem v poliklinice Lípa

Velmi schopny lekar ve vsech hlediscich, profesnich i lidskych