Praktický lékař - stomatolog
Nádražní 19/30, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Velmi opravdu velmi špatná zkušenost s touto ordinací. Při prevencích nepoužívají RTG, nezájem o zdraví pacienta, několikrát mění termín návštěv, lékařka chodí s hodinovým zpožděním ordinovat, nelze se
do ordinace dovolat, neodpovídají na pacientovi otázky ohledně zdravotního stavu. Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog plánované odstranění zubního kazu

dne 26.2.2019 jsem u MDDr. Novotné absolvoval sanaci zubního kazu. Paní doktorka i sestřička byly velmi příjemné, celý postup mi byl průběžně ochotně a jasně vysvětlován a zákrok proběhl absolutně bez bolestí a komplikací. Oceňuji profesionální přístup pracovníků paní Lochmanové a hezké prostředí ordinace. Víc takových odborníků! Díky!

MUDr. Lochmanová je sice pečlivá a ochotná, ale jenom k movitým pacientům. Účtuje si nehorázné peníze i za obyčejný amalgám, který má být bezplatný. Když ji naznačíte, že nemáte peníze na drahé matriály, tak si vás začne přehazovat s kolegyní jako horký brambor. ABSOLUTNĚ JI NEDOPORUČUJI, pokud nechcete platit nehorázné peníze a beztak vám nakonec jiný zubař zjistí zanedbané kazy, které buď přehlédla, nebo se jí možná jenom nechtěly opravovat, protože nejsem boháč... Hnus.

K paní doktorce Lochmanové chodím již několik let a musím lpět chválu a pouze doporučovat. Je velmi pečlivá a vždy se mi maximálně snažila vyjít vstříc. Několikrát mi pomohla v kritických akutních situacích, za což jí patří můj velký DÍK !
To, že nastanou změny v čase se prostě stává.. Stává se to v obchodech, službách i na úřadech. Navíc kritika je vždy velmi jednoduchá, mnohem jednodušší než chvála či poklona. A řekl bych, že v Čechách, speciálně ve zdravotnictví, to platí dvojnásob. Je to velmi nevděčná úloha, proto práci i přístupu paní doktorky a celé její ordinace dávám dvět a půl z deseti..

Paní doktorka je moc hodná a pomohla.

Do této ordinace docházím víc než 5 let a nemám sebemenší stížnost. navíc teď je tam velmi příjemná mladá p. doktorka, úplný anděl, velmi jemná a pečlivá.

Doporučuji, lékařka je klidná,využívá mederní postupy , jsem s ní spokojená i celá moje rodina.

K paní dr. jsem chodila před pár lety, byla sice velmi milá, nikdy mi nic nevrtala, jen zuby prohlédla a vždy bylo podle ní vše v pořádku. Pak jsem ale při akutní bolesti musela vyhledat jiného zubaře a zjistilo se, že mám 8 zanedbaných kazů a jeden mrtvý zub. Na prevence jsem přitom chodila pravidelně. Nedoporučuju.

Velice dobrá stomatoložka, přešla jsem k ní od několika špatných stomatologů a k ní jako jediné se nebojím, je pečlivá. Doporučila jsem jí několika známým a ti k ní dodnes chodí a jsou také spokojení.

Velmi nedoporučuji. Neochotná, ustavičně otrávená, není schopná sebeméně vyjít vstříc s termíny ( které na poslední chvíli mění). Je nekompetentní, nemá představu o léčebném plánu, léčí ad hoc.